1. 1.
    Zannımca sadece dağlardan,aşktan,meşkten,ovadan,vadiden ve şiveden ibaret olan bir iç Anadolu Müsikisinin veya egenin Zeybeğinin yerini tutmayan belli bir kesime hoş gelen şarkılardır.
    4 -3 ... benden af bekleme
  2. 2.
    Sadece yeni dönem karadeniz pop'unun itici ve samimiyetsiz olmasına katıldığım durumdur.yoksa 1986 Yılında Belçika Kraliyet Orkestrası ile Albüm Yapmış Bir Yusuf Cemal Keskin,Bir 30 küsür senelik kariyerinde sayısız Etnik Jazz albümler yapmış Fuat Saka'ya itici demek günahtır.Nihayetinde bu adamlar kitlesi tarafından kabul görmüş adamlardır.sana bana samimi olsa ne olur olmasa ne olur.
    2 ... hacileflef
  3. 3.
    Gelismemesi yuzundendir.
    ... mayom neyim yok benim
  4. 4.
    zannımca sadece dağlardan,aşktan,meşkten,ovadan,vadiden ve şiveden ibaret olan bir iç anadolu müsikisinin veya egenin zeybeğinin yerini tutmayan belli bir kesime hoş gelen şarkılardır.
    4 -2 ... benden af bekleme
  5. 5.
    (bkz: eksile geç başlıkları)
    1 -5 ... asyali praetor
  6. 6.
    Hadi Ege'yi anlarım da iç Anadolu ne Allah'ın keçi çobanı ?
    -3 ... teoyirttikabicimyirttik
  7. 7.
    https://youtu.be/zLY--I7lPQs bu da mı samimiyetsiz ve itici. Lütfen bilmediğimiz konularda atıp tutmayalım troll kardeş.
    -1 ... dance of december souls
  8. 8.
    Karadenizli değilim ama Karadeniz müziğinin severim.

Çünkü müzik "evrenseldir". Adamlar Karadenizli kız seviyor kız bakmıyor gelip Karadeniz müziğine Karadenizlilere saydırıyor.

Farklı şehirler falan içinde geçerli. Yok şöyle bir insan tanıdım kötüydü o şehrin...

Yahu beğenmeyen dinlemesin Karadeniz müziğinde küfür mü var hakaret mi var, dinlemek zararlı mı? Hayır.

O halde iticilik kişinin kendi algısından kaynaklı.
    -2 ... keyf kahyasi