bugün

Seyis ilknur aşkı nereden çıktı mk. Ayrıca Mahir kaç kez hapse girdi çıktı. Yeter amk Yalama oldu artık. Turgut ortalığın mına koysun sonunda ölsün bitsin bu dizi.
bir sonraki yahut daha sonraki bölümde nazif kara'nın öleceği dizi. geçen sezon finalinde küçük nazif ve babannesinin öleceğini tahmin etmiştim. çünki orada senaristler açık açık bunu belirtmişlerdi. anne'nin allah sıralı ölüm versin demesi gibi. bu bölümde ise songül'ün ilknur'a babamda bir gün ölecek demesi ve akabinde nazif'in dalyan rızaya seyisi sorduğu vakit. seyis'in önceden temiz biri olduğunu ailesini öldürdüklerinde contayı sıyırdığını söylemişti. buradan yola çıkarak söyleyebilirm ki nail nazif'i, mahir'de naili temizleyecek ve kabadayı * filmindeki elemana bağlayacak.
Bok gibi olan dizi. Amk senaristleri sikip attılar diziyi. 70 yaşındaki bir adama araba çektirme sahnesi akıl etmişler. Aklınızı mikeyim.
An itibariyle başlayan dizi. Umarım tempolu bir bölüm olur.
o nasıl bi oyunculuktur nazif baba, elim ayağım titredi !
Tadında bırakamayan dizidir. (bkz: boku çıktı artık)
bi karadayıdaki mahir kadar olamadınız be.
Bi bitmedi gitti dedirten dizidir. 3. sezonu bu sanırım.
ilk defa bu bölümüyle heyecanlandırmış dizidir. sona yaklaşıyor ya ekşını bol. bitse de rahata ersek.
Mantık hataları ile dolu
dizimsi.
öldüm öldüm dirildim bölümüdür. normalde hiç izlenilesi gelmezdi, diziyi uzatacam diye saçma sapan senaryolar çıkardı, şimdi dizi bitecek diye konular açıklığa kavuşucak diye senaristler döktürmüş. erkranın karşısına çivilenip kaldım.
normal seyrinden bir saat daha uzun süren dizi.

finale iki hafta var. Bu sebepten belli ki sıkıştırılmış sahneler. olaylar çok hızlı gelişmekte.
Sherlock holmes un 90 dakikada çözecegi olayı 114 bölüm boyunca izlemenin adıdır karadayı.
Savci turgutun oyunculuk nedir herkese ogrettigi dizi.
ben şok ben wefad.

diziyi ara ara takip ediyordum. 1 hafta baksam 4 hafta bakmam öyle yani..

ama finaline dair öyle bir spo yedim ki..

o spoyu yemek isteyenler buyursun

https://scontent-lhr3-1.x...2369713081813099147_o.jpg

atv de yayınlanan bir dizi.

edit : adı üstünde spo yahu.
spoiler istemeyen bakmasın. açıktan da resim koymadık ki.
kınıyom.
Bir Nazif kara asılmayacak diye bir sürü adamın öldüğü dizi. Evet.
çok saçma biten dizi. bombayı kuran adam kurtulduda adamın peşinden giden mahir niye çıkamadı aq. çok sinirim bozuldu neyse.

edit: ölmemiş lan.
Artık fazlasıyla baymıstı. Iyi ki bitiyor.
Koskoca karadayı nasıl öldü öyle. Yakışmadı bu son bu filme.

Edit: ever yakışmamıştı zaten şimdi oldu.
sonunda bitti dediğim saçmalıklar manzumesi.
Osmanlı imp. 2.Mehmet'in istanbul surlarını aşabilmek için macar demir ustası Urban'a döktürdüğü toplara da karadayı denir.Bunlar yıllar önce topkapıda meydanda dururdu ,sonra Beşiktaş askeri müzesi tafalarına kaldırıldı veya hurdacıya satıldı.
kız olsam kendimi teslim edeceğim yiğit adam. inşallah öteki yaşamımda kız olarak doğarım çünkü bu adamın kollarında olma zevkini tatmadan yok olmak istemiyorum. şaka bir yana özellikle efsane ıslık müziğiyle kalbimizde yer etmiş dizi. çok duygusal ve yürekli sahneler vardı.
clash of clans taki oyuncu ismim.
Dizideki en sinir bozucu durum, ikide bir " yazıyor, yazıyor bilmem ne ebesinin amı yazıyor" diye ciyak ciyak bağıran gazeteci velet.
çok sıcak bir diziydi sonra her zaman ki türk dizi klasiği gibi aşk ve sevişme sahnelerine bağlandı içine edildi.
güncel Önemli Başlıklar