bugün

küçükken yaşadığım olaydır, çocukluk işte. insan büyüyünce anlıyor.
nedir bu insanları tek tipleştirme çabalari anlamis degilim dediğim başlık. söylesene beyinsiz o kadın sirf senin gibi değil diye mi bu nefret. şapka takar şort giyer mini giyer kadınlarımız etini gösterir onları baş üstünde tutarsiniz ama konu bir carsafliya geldiği zaman %85 lik dilim ateş püskürür. neden çünkü vücudunu kapatti. kapatti ve size öcü gibi göründü. erkek olsam direk sokayım sizin kafa yapınıza derdim. birakın insanların dış görünüşünü. hayatta tartisilip konusulacak daha önemli meseleler var.
eylemlerde kara çarşafı kullanmanın yararları vardır kişi tanımaz ve ne taşıyacağı belli olmaz. ayrıca kendini bu derece toplumdan soyutlayan bir kadının akli dengesinde bozukluk olabilir.
ulan kara çarşaflidan korkarsiniz, başıni kapatıp pantolon giyenle dalga geçersiniz, açık olup şort giyene yollu dersiniz... kisacasi dersiniz siz . devam edin böyle ağzı olan konuşuyo. Allah kadınlari sizin dilinizden korusun.
Kucukken annemle pazara gitmeyi cok isterdim ama o goturmek istemezdi.beni hep carsafli kadinlar seni kacirir diyerek korkuturdu.sanirim ordan kalma birsey. Mantikli dusunursek de carsafin altinda ne oldugunu bilemiyoruz hirsiz,katil hersey olabilir.korkmuyorum ama yaklasmam da.
Gördügümde yaşadığım durumdur.
Afedersiniz ama ben nasıl güveniyim bu insanlara.
Çarşaf altında silah taşıyarak hırsızlık yapanlar mı.
Bomba koyup canlı bomba olanlar mı bir sürü insan var böyle.

Zaten canlı bombalar kol geziyor ortalıkta.

Bence anında polisi arayın ne olur ne olmaz.
Bence de korkunç
görsel
karabasanlar bastı burayı.