bugün

hoş tabir.
Notaları da uyar. Güzelmis.
nick tercihi başarılı yazar.
güzel nick.
Nickini çok beğendiğim yazar.
20 cm penisi olduğunu iddia ediyor, hadi ispatla lan çıkar vur sözlüğe lak diye hadi.
Sırf nickinden dolayı takip edeceğim yazar.
boş bir yazar.
Tanimladigim basliktaki olayı kendimin yaşadığını sanan nickiyle müsemma bir yazar.
yazar olması ile şaşırtmış boş torba.
iyi yazar çünkü bana pişt dedi.
güldüren söylenti (eğlenceli gülüş-aşağılama değil). artık eşcinsellerin de bir sloganı var.
mantıklı düşünülmüş nick. Tuttum bu yazarı.
dun bana once laf atan, sonrada atarlanan ilginc yazar.
bu kadar güzel bir nick görmemiştim daha önce. devlet tayyip kılıçdaroğlundan sonra favorim.
anama küfrettiği için en aşağı 5 gününü çaylak geçirecek kişi.
her gördüğümde beni güldüren nick. anında istemsizce ritmli okumaya başlıyorum.
mürekkep yutmuş yazar. gerek yazım tarzındaki sıfır imla hatasıyla, gerekse spesifik konuşmasıyla takdirimi çoktandır kazanmıştır.

ağır takipçisiyim.
nicki nedeniyle lgbt sanılan yazar.böyle bir şey yoktur.Söz uyumu olması için yapılmıştır.Kesin haber yayalım.
her şeye laf atan şahıstır kendisi mozart dinler.
Tamam iyi yazar, ama çok abartılı yazıyor bazen.
Mesajla soru sordum cevaplamaya tenezzul bile etmeyen yazar.
osmanlıca kelimelerin bol olduğu bir dili olan yazar. böyle istanbul beyefendisi mi desem, recaizade mahmut'un araba sevdası'ndaki bihruz bey mi desem... o misal biri herhalde.
Foşik devletn şımarttığı dağdan inmelerden sadece biri veyahut ucuz bir trol. Hangisini geçirseniz giyer yazarı. ayrıca kim köpektir de yüce türkiye cumhuriyetine foşik diyebiliyor merak ettirmiştir.
ilgili türküyü söylerken bu nik aklıma geliyor ve düşünüp bunu seçen şahsa sövüyorum her seferinde. alacağın niki. bi de olursa o kiz olsun lgbt canim versiyonu var bunun ete midir fakesi midir nedir toplu beddua sebebi.
güncel Önemli Başlıklar