bugün

Trajik durum. Ne söylesek boş...
Buna şükür, ya sahte diploma, çalıntı tez vs olsaydı...
Neyse ki bu ülkede böyle şeyler olmuyor.
Hem ne olmuş ki?
Adam parasını vermiş yapmış.
Malum parti döneminde olmuştur. Askerlik yan gelip yatma yeri değil falan filan.. Koskoca türk ordusunu ne hale getirdi bu siyasal islamcılar.. Milli savunma üniversiteleri boş beleş bir uygulama.. Harp okullarının geri dönmesi gerekmektedir.. Eski askerlik nizamı geri gelsin ulan artık.. Fetöcü götverenler, orduyu mahvetti. Tek güvencemiz orduydu..
Ağlanacak hale gülünen durumdur...nereden nereye.

"2010 yılından beri askeri kurumlarda ders veriyorum. Askeri okullarda geçirdiğim süre, normal bir yedek subayın süresini geçti. Askerlikse, askerliğimi fazlasıyla yaptım diye düşünüyorum" dedi.

Ne güzel mantık. Mesela benim ailemden 4 kişi ortalama 35 yıldan toplamda 140 yıl hizmet etmişler tsk ya. Bu mantıkla benim torunumun torununun bile bot bağlamaması lazım. Ama zamanı gelince ske ske gidip yaptık hizmetimizi.
Askeri liseler tekrar açılmalıdır.15 temmuzda fetocu olan imamlar yüzünden camileri kapattılar mi?
zaten bu ülkede liyalatla atama yapılmaz. hukuk fakültelerinin başına inşaat mühendisi, tıp fakültelerinin başına işletme mezunu, kara harp okuluna da böyle tipler. adam işinde uzman değilmiş. ne önemi var? gider bir cemaatte şeyhinden icazet alır olur biter. genel kurmay başkanı da imam hatip lisesi mezunu olsun.
Bedelli askerlik yapmak da askerlik yapmaktır.. sonucta yapmış..
güncel Önemli Başlıklar