bugün

öncelikle henüz bilim adamları içinde tam olarak ne olduğunu bilmediklerinden dolayı her şeye karşı hazırlıklı olmak gerekir ve bu yolculukta yalnız olduğunuzu unutmayın.
o girişin bir de çıkışının olması gerektiğidir. dikkat edin. yoksa hiç bulaşmayın, bir sürü kara delik vardır. siz çıkabileceğiniz bir tanesine girin. tabii burda da temizlik hususuna dikkat ediniz.

(bkz: okey)
bekaretini kontrol edin. başınıza kalmasın sonra.

yoksa stratosfer sizi topuklarınızdan vurur.
Yanınıza gerekli malzemeleri alın. Ne gerekli siz bileceksiniz artık. Boru mu kara deliğe giriyorsunuz.
ilk önce interstellar ı izliyoruz girmeden önce
sonra girdiğiniz deliğin solucan deliği mi kara delik mi olduğuna iyice emin oluyoruz
sonra eminsek kara deliğe girdiğimizden ankaralı abimizin şarkısını mırıldanıyoruz
karı gördüm kaydım kaymaz olaydım.
Son aniniz oldugunu bilin. Cunku muhtemelen tek atom diziliminde bir hal alacaksiniz.
Sadece kendinizi alın yanina malzeme yük etmeyin boşuna. O çekim gücü sizi zaten yok edecektir. Ama etrafında bi tur atın ilk önce.
Temizlik rahatlama krem şart bunlar yeterli kanımca.
öncesinde 2 rekatlık namaz kılın. sünnettendir. öncesinde ve sonrasında duş olmak da önemlidir.
hawking ışınımına dikkat edilmesi gerekir, yoksa buharlaşırsınız içerideyken allah korusun.
çekim gücünün yaklaştıkca çok yüksek oranda artacağını bilerek boylamasına değil de enlemesine girmek en önemli husustur.
Bermuda şeytan üçgenine giremedik daha ne kara deliği birader dedirtecek sorudur.
Secdede durup kaderi beklemektir.
(bkz: deliğim gözü kara deliğim)
Elinize kolunuza sahip cikin.
Atlet giyin, üşütmeyin. Bakın her işin başı besmele sonra atlet.
Şebo nun içine girdiğin kaygan deliği yeni bir dünya mı sandın sözlerini aklıma getirir
haykonun yalnız kalsın dediğin dibine bedduadir sesinin teline sozlerinide aklıma getirir ve sokturtmayin ulan deliginize sag ayakla girin yavaş girin urkutmeyin aaa çok sacmaladim hadi ben kactim.
Zaman kavramından soyutlanabileceğiniz için yanınıza her daim lazım olabilir diye kibrit almalısınız.
yerince ıslanmamışsa tahriş edebilir, dikkat edin.
Allah ne vetdiyse bodoslama dalin bisey olmaz garantisi benden.
fener lazım.
sıkı giyinin, esiyor olabilir.
P17 döngüsü yönünden epilatif bir açıyla girilmelidir.