1. 1.
  Kahkahalarla takip ettiğim goygoydur." Hayırdır ktm li buna da mı karşısın wmk?" dediğinizi duyar gibiyim. Böyle bir masala nasıl karşı olmam.
  8 ayrı teleskoptan alınan görüntülerin özel bir algoritma ile okuşan görüntü diye flulaştırılmış kerane tatlısını kara delik diye itelediler. işin meali sizin ne gücünüz ne aklınız yeter bu fotoğrafa diyerek aksini sorgulamanızın yolu tıkandır. Diğer  Diğer iki fotoğraf biri yüzüklerin efendisinden diğeri ise hayali kara delik. Bak sen şu işe hayali kara delik gerçeğinin çok benzeri. Sen hayal kur ve tam hayalindeki şekil çıksın bunu da asrın olayı gibi bilim diye itele. Kabala öğretilerini bilim diye yutmayı bırakın artık.

  kara delik goygoyu
  kara delik goygoyu
  kara delik goygoyu
  Bu arada aynı fotoğraf 2018 de de yayınlanmış ulan ne yiyorlar sizi be.
  1 -2 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  Bunun bir mamipülasyon olduğunu düşünüyorum.
  ... gion
 3. 3.
  adamlar dünyanın çeşitli noktalarına 8 farklı teleskop yerleştirip yıllarca veri toplayarak ortaya bir fotoğraf; simülasyon değii, fotoşop değil gerçek bir fotoğraf koyuyorlar. bizim insanımız da fotoğraf net değil, halka tatlıyı flulaştırıp size dayıyorlar diye beğenmiyor.

  üstelik bu proje için türkiye ile de görüşülmüş. başta kabul edilmiş ama daha sonra bir şekilde türkiye proje dışında kalmış. belki türkiye e bu projeye dahil olup burada kurulan bir teleskoptan da veri toplansaydı fotoğraf biraz daha detaylı olacaktı.

  ayrıca ktm'li komplocu da ekranının video imgesini resmin ortasına denk getirdiği için net göremiyor muhtemelen. pampa o play tuşu. ona basıcan.
  1 -1 ... serdarsl06
 4. 4.
  katie bouman'ın böyle ampır ampır konuşacak ("hayal kur aynısı çıksın" kısmı bilhassa) boş beleş insanları öngörüp nefis bir video ile fotoğraflama algoritmasını anlatarak önünü kestiği goygoy.

  öğrenmek isteyenler için:

  https://youtu.be/BIvezCVcsYs
  1 ... antimatter
 5. 5.
  Adamlar yalanı öyle büyük ve karmaşık söylüyor ki aksini kanıtlama şansını bırakmıyorlar. Buna inanmak tamamen komedi.
  -1 ... ktm li aynasiz
 6. 6.
  birçok insan kara deliklerin gerçek bir delik olduğunu düşünüp yanılıyor ama aslında kara delikler sadece bir çeşit uzay mıknatısı.
  -1 ... faraway so close