bugün

son yılların en önemli bilimsel olaylarından biri olan kara delik açıklamasının yapıldığı esnada, canlı yayın yapılan youtube kanallarından birine yorumu ile iştirak eden türktür.

işte bilimsel bir açıklama yapılırken bir vatandaşımızın attığı yorum;
görsel

diyecek bir şey bulamıyorum.
senin allah belanı versin sapık şerefsiz...

göremeyenler için büyütülmüş hali;
görsel
sen türk olduğun için asıl ben utanıyorum.

türk'ü ve türk'lüğü her fırsatta itin götüne sokan şerefsizlerin yeri itin bokudur.
allah belanı versin tiger.
Ben artık hiçbir şey demiyorum. Sonra da neden gelişmiyor bu ülke. aklı şeyinde olanlar varken biz daha çok conta atarız.
Herkes normal soru soruyor bizim kafa nereye çalisiyor.
Bence çok samimi bir soru olmuş. Ne yani şimdi, kara deliğe girersek ne olur? ve kara ddelige soksak s2miz kaybolur mu? soruları sonuç olarak aynı şey değil mi?

Bence conjames421 isimli kardeşimiz, en azından açık sözlü olduğundan dolayı tebrik edilmeli. Bu devirde zor bulunur böyle insanlar.
bazen canın sıkılınca sadece trollersin. belki adamın kendi alanı o ama öyle bir şey yapmak istemiş olabilir. ben yapıyorum.
Tüm gün seks düşünen amsalak bir toplum olmaya başladık. Mantıkla izahı yok.
Bulduğu her deliği değerlendirme potansiyeli olan yurdum insanı için sıradan bir yorumdur bence. Bu kişi Bir sözlük yazarı bile olabilir.
Neden ab’de değiliz...
imçici olma ihtimali:%99,9998989888.
youtube dan bikaç zottirik video izleyince kendini bilim adamı sanan cahillerden daha aptal olmayan adamdır.
Feza üstü derinlikli kaybolgaç.

Tdk'yı göreve çağırıyorum. Acil türk abazanlarını irite edici bir isim bulsunlar.
Cinsel açlığın başkentinden selam çakmış işte. Gerçek bu, böyle yani. 17 yılda iyiden iyiye hissedilir oldu. Eskiden utanma vardı artık o da kalktı.
iyi yine kara delikte mangal yanar mı diye de sorabilirdi.
güncel Önemli Başlıklar