bugün

Şöyle oluyor efendim. Şimdi karşıdaki kişinin bir eşyasını alıp hahlı huhlu bir şeyler söyleyip eşyasını eline tutuşturmak suretiyle oluyor. Daha sonra büyüye maruz kalan kişinin iki yakası bir araya gelmiyor. Filmden biliyorum.
santana, "black magic woman" https://www.youtube.com/watch?v=axbtig7w7a8
Deveyi kazana adamı mezara gönderir.
Vincent aboubakar...
Bir lanetleme büyüsüdür.

Güney Amerika'da kara kedi büyüsü olarak çok yaygındır.
Arjantin'in racing club takımına ezeli rakibi olan independiente tarafından yapıldığında inanılır.
Bu iki takımın stadları bile aynı cadde üzerinde 300 metre arayla bulunur.
Racing 1967 yılında libertadores kupasını kazanır. sonra da kıtalar arası kupada celtic'i yenip dünya'nın en büyüğü olunca ezeli rakipleri çıldırır.
O gece racing taraftarları sabaha kadar sokaklarda kutlama yaparken, bir grup independiente'li gizlice rakiplerinin sahasına girer. Ve sahanın çeşitli yerlerine 7 tane ölü kara kediyi gömerler.
O günden sonra racing 35 yıl boyunca kupa kazanamaz ve ikinci lige bile düşerler.
Ondan sonra kendileri de bu kedi büyüsüne inanmaya başlarlar. Ve stadı didik didik kazıp 6 kediyi bulurlar. Ama yedinci kedi bir türlü bulunamaz.
Bunun için ayinler falan yapsalar da nafiledir ve Kötü gidiş devam eder. 1999 yılında iflasın eşiğinden yönetim değişikliği ile kurtulurlar.

2001 yılında takımın başına reinaldo Carlos merloyu getirirler. Bu adam yönetimden transfer falan istemez. Yapacağımız En önemli şey o yedinci kediyi bulmak! der.
Stada iş makineleri ile girip yıkıp dökerek sonunda 7. Kediyi bulurlar.
Ve o sene racing club 35 yıl aradan sonra şampiyon olur.
Teknik direktör merlo'nun da stada heykeli dikilir.

görsel
görsel
ak büyünün tersidir.
master level buyuculer tarafindan yapilir yapmasida bozmasida zordur.
2002 dünya kupasında ilhan mansızın senegale attığı gol sonrası senegalli büyücüler tarafından türkiyeye yapıldığını düşünüyorum.
izlediğim en sürükleyici korku filmlerinden biridir

Sonuna kadar ne olduğunu anlamıyor insan.
Zamanında kezonun teki bana yaptırmıştı. çok şükür anlayıp defettim karıyı.
Pembesi de mi var aq...

T:büyü diye bildiğimiz anlamda birşey yoktur. Büyü vardır ama şöyle. Birileri güya birşeye etki etmek için bir takım ritüeller/soytarılıklar yapar ve büyü ismen tamamlanmış olur. Fakat olan tek şey şudur. Büyüyü yapan, yaptıran kişi Allahtan başka bir iradeye iman etmiş, Allaha ortak koşmuştur. Sanki Allah o şeyi istememesine rağmen Allahın iradesi dışında o şey olacakmış gibi. işte büyü budur. Kendine büyü yapılana hiç birşey olmaz ama yapan ve yaptıran Allahtan başka bir güç olduğuna iman ederek ruhunu şeytana satmış olur.
herhangi bir büyü çeşidi gibi, yapılması kolay olmayan bir şeydir.

ancak, birçok kişi hatalı bir şekilde kendisini kolay bir görev gibi görmektedir. j.k. huysmans'ın la-bas'ta "meleklere boyun eğmeyen iblislerin, bir çömezin arzusunu yerine getireceğini mi sandın?" cümlesi, bu hususta kalplere deva, kulaklara küpe, zihinlere açıcıdır.
https://youtu.be/MI4epnGLGJA
https://youtu.be/EbtD-v5ysjg

Allahım sen koru yarabbi...
büyü diye bir şey vardır. enerji diye bir şey de vardır. bilimsel şeyler bunlar, bilmeyenler için söylüyorum. araştırın bulun. ama sağlam kaynaklardan araştırın. öyle google amcaya sormakla olmaz.
Bir lerzan mutlu şarkısı.

Kara büyü mu yaptın banaaaaaa kör kütük aşık oldummmmm nasıl alıştım ben sanaaa kimseyi gormeeez oldummmm.
korunmak için,

1) (bkz: muska)

2) (bkz: severus snape)
Günümüzde yaygın olan ancak sadece bu işin ustası olan şerefsiz insanlar tarafından zevk yahut para için gerçekleştirilen, korkunç neticelere sebebiyet veren büyü çeşidi. Köylerde vs. Hala yapılır.
Sakın aşk, maddiyat, intikam, öfke gibi duygularla bu tür yollara başvurmayın.
(bkz: avada kedavra)
görsel

Çok korktuğum filmdi ya. O teyzeye her baktığımda sanki yanıma gelecekmiş gibi hissediyorum.
yanlış tarikatleşmeler sonucu insanları yanlış inançlara, dogmaya ve hurafelere kilitlemek de bir kara büyüdür. yalancı gurular ve yalancı peygamberler de güç sahibi olmak için ego baskınlığı, hipnoz, manipülasyon ve korku imparatorluğu gibi teknikler kullanarak kendilerini bir yerlere getirdiklerinde fiyakalı bir kara büyü yapmış oluyorlar.
kara büyü maji ilminin yanlış anlaşılmasından ve hikmetinden uzaklaşılmasından ötürü yapılan uygulamalardan doğar.

crowley kara büyüyü kişiyi ilahi ve öz muradından saptıran her türlü majikal çalışma olarak görür.

maji en nihayetinde usta-ulu-büyük-şanlı kişi anlamına gelen magus, tekamül ve erdem geliştirme sanatı olan magicka, büyük-ulu-şanlı-görkemli anlamına gelen magnus-a-um latince kelimelerle birlikte düşünülmelidir. zaten türkçede isminin büyü olması da buradaki mag- köküdür. büyüme ilahi olana doğru yapılır, bu açıdan majinin amaçlarından biri ruhsal tekamüldür, bu da büyümek-olgunlaşmak ile ilgili bir kavram.

peygamberlerin hepsi ledünni ilimlerin ustalarıdırlar, bu ilimlerin arasında maji de vardır. maji sadece tılsım, vefk veya muska yazarak yapılmaz, içinde ışık beden, astral seyahat, melekler ve bedensiz varlıklarla iletişim, celp, elemental denge, özdenetim, hakimiyet, duygusal ve zihinsel gelişim, mitoloji, astroloji, toplumsal alanlar gibi bir çok alanı vardır. maji esaslarından biri yeryüzünde gönüllü olarak evrene hizmet eden insi-meleklerin de ilminin olmasıdır. maji tekamülün ve gelişimin ilmidir.

birisinin majikal ustalığının en önemli ölçütlerinden biri gösterdiği ruhsal olgunluktur.
Büyü çeşitlerinden sadece bir tanesidir.
Genel olarak büyü çeşitleri arasında en kötüsü bilinmektedir. Aslında daha kötüsü kırmızı büyüdür.
Yapılması ve özellikle bozulması en zor olanıdır.

*Bence;büyünün ne kadar gerçek ne kadar yalan olduğu hakkında kesin bir hükme varılamaz.
son derece kötü bir film izlenmesi tavsiye edilmez.
genellikle negatif tesirli bedensiz varlıklarla yapılan anlaşmalarla şer enerjileri belli bir kişiye odaklanarak yüklü bir bedel karşılığında yapılan majikal eylemlerdir.