1. 1.
    ilginç teorilerden oluşan ürkütücü maxime chattam kitabı.
    2 ... other
  2. 2.
    konyak ve kahve bileşiminden yapılan bir tür içki.*
    1 ... magmaa
  3. 3.
    maxime chattam polisiyesi.
    joshua brolin ve annabell o'donnel örümcek ağlarıyla son bulan ölümlerin sırrını çözmeye çalışıyor bu kitapta.
    1 ... muglakpanda
  4. 4.
    Varlıklarla yapılan büyü çeşididir. Kötü amaçla ve genelde cinlerle yapıldığı için kara büyü denmiştir.
    (bkz: musallat)
    ... kontess
  5. 5.
    güya bi korku filmidir. ama ben bi filme bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum komedi de yer almalı bu film.*
    2 -1 ... hala isimsiz
  6. 6.
    --spoiler--
    ego sum radix et genus lucifer, stella splendida et matutina transite ad me, omnes qui concupiscitas me, et a generationibus meis implemini. tenebrae conculcabunt me, et nox illuminatio mea in deliciis meis.
    --spoiler--

ben, sabah yıldızı olan, işık getiren lucifer'in kökü ve gövdesiyim. üzerimize ruyhaniyetini yayarak bizi güzelliklerinin isteği ile doldur. karanlık bizi kaplasın ve gece zevkimizin ışığı olsun.
    3 ... loose aggressive
  7. 7.
    2011 avustralya yapımı korku filmidir , gidişatını hemen çözebileceğiniz , korkutmayan , korku filmidir.
    ... poemciacha
  8. 8.
    kara büyü şer amaçlı büyüdür. bunda ustalaşmış büyücüler her şeyi göze alır ve yapabilirler. kara büyü ayın 15'inden sonra yapılır. kara büyü bumerang gibidir. tarihte bir çok kara büyücü geri dönüş şoku yüzünden kendi kendilerini lanetlemiş, öldürmüşlerdir. kara büyücü dünyevi işleri için şeytandan yardım alır. ama öteki alemde şeytanın hizmetçisidir. ve cehennem. bu yüzden kara büyücülerde mezardan sonra kendilerini bekleyeni bildikleri için fiziksel hayatlarını uzatmak için ellerinden gelen her şeyi yapar.
    1 -1 ... selia
  9. 9.
    Yarım kalmış bir ifade. Kara büyü desen de büyümez yağması lazım... Diyecekken iste komik.
    2 -1 ... termodinamik kiyamet
  10. 10.
    (bkz: drag me to hell) *
    ... ambulans soraka