1. 1.
  gelin itiraf edin, her şakirtin hayatında mutlaka en az 1 kez yaşadığı hayal kırıklığına sebebiyet veren durumdur.

  geçen gün, adını vermek istemediğim istanbulun en meşhur alışveriş merkezlerinden birisinde, alışverişimi yapmış tüm yorgunluğumu bir restorantta yemek yiyerek atarken bir olay dikkatimi çekti,

  bir kara çarşaflı karı çarşafının uçlarını o tozlu yerleri süpüre süpüre hızlıca yürüyordu. aniden arkasında beliren takkeli uzun sakallı bir cemaat amcası kolunu tutup,

  "pardon bi dakka bakarmısınız bağyan?" dedi.

  karı durup döndü fakat cevap vermiyordu. adam devam etti, "çok güzelsiniz acaba tanışma şansımız nedir?"

  karı cevap vermeksizin yürümeye devam edince adam ısrarla bir kez daha kolunu tutmak suretiyle tacize yeltendi bu kez diğer elini de karının beline dolamıştı. " mutlaka tanışmalyız, birbirimize göre olduğumuzu hala göremiyor musunuz?" diye fısıldadı. adamın dudakları alalade okunabiliyordu.

  kara çarşaflı karı bir sinirle üstündeki çarşafı çıkarmaya yeltendiği sırada şakirdin gözleri fal taşı gibi açılmış çok afedersiniz enik gibi de sırıtmaya başlamıştı ki, çarşafı çıkaran karı adam çıktı.

  adam bunu bir döv... bir döv... belinden çıkardığı silahla da 2 el ateş ederken, çarşafın içine gizlediği eroin kokoin hepsi dağıldı.
  panikleyip kaçarken yakaladılar tabi bunu...

  tanrım! ne güzel bir gündü... benim yerimden kalkıp ikisine de ahlak dersi vermeme ve recm etmeme gerek bile kalmamıştı.

  zevkle yemeğimi yemeğe devam ettim.
  ... aglaya ivanovna
 2. 2.
  kara çarşaflıya hallenirken içinden erkek çıkması
  ... aglaya ivanovna