bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bugün haberlerde yer alan tesettürlü öğretmenin durumunu kurtarmaya çalışan il milli eğitim müdürünün çırpınışlarını dinlediniz.

  http://gundem.milliyet.co...detay/1765752/default.htm

  http://imgur.com/0fGjV3U
  2 -2 ... capulcuvedat
 2. 2.
  Arkadaş isteyen istediğini giysin şu memlekette ya. Bırakın şu elbise ve kıyafetlerle uğraşmayı önemli olan insanların beyinleri ve kalpleridir. vicdanlarıdır. Her çarşaf giyeni yobaz , her mini etek giyeni orospu yapmaktan vazgeçin. insanların inançlarına tercihlerine saygı duyun.
  2 ... kurabiyecanavari
 3. 3.
  bu sıcakta ne mantosu amk? delikanlı gibi çarşaf desene. diyemiyorsun değil mi? çünkü taptığınız başbakanınız hala türban ile ilgili bir düzenleme yapamadı. ne iş? 10 senedir din de din diye tutturanlar neden hesabını sormuyorsunuz? türban neden hala yasak devlet dairelerinde? neden bir yasa çıkamadı hala? yoksa bu iktidar sizin inançlarınız üzerinden prim mi yapıyor? sordunuz mu hiç? yok.

  inançları gereği kapanmayı tercih etmiş, yasak olduğunu bile bile sorumluluğu kabul ederek bu şekilde okul bahçesine çıkmış öğretmendir. dini duyguları siyasetle birleştirip çocuklar üzerinde baskı uygulamıyorsa hiç mi hiç sakıncası yoktur. ha, yasaktır, bedeli olur, bedelini öder. o bambaşka bir konu.

  ama "neden hala yasak?" diye kendinize sorarsanız, seçimlere kadar jeton düşer diye tahmin ediyorum.

  size, bize, hepimize; gerçekten dindar bir iktidar lazım. dini hiç bir işe alet etmeyecek bir iktidar. bunun adı kesinlikle akp değildir. lütfen uyanınız.
  2 -1 ... cupping tester