bugün

şüphesiz öğrencilerdir. bir de öğretmenlerdir, ama onlar sevinmemiş gibi yaparlar.
en çok öğrenciler sevinir.

tatilin bu kadar tatlı geldiği hele hele ilkokul öğrencilerinin dahi buna sevinmesi eğitimde ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesi.
izmirli olduğu yüksek ihtimallidir.

edit:yanlış okumuşum başlığı ilk başta yav. zor tabi ben daha fişlerle okuma aşamasındayım.
kar taneleri kadar masum küçük çocuklar.
kar yağmasına sevinen, kesim zengin kesimdir fakir kesim hiçbir zaman kar yağmasını istemez. vatandaş karnını zor doyuruyor, doğalgaz parası almış başını gitmiş bu sebepten dolayı kış ayları bu insanlar için kabus gibidir.

zengin takımı kar yağmadığı zaman yurt dışına bile çıkıyor kayak yapmak için. tuzu kuru olan bu insanlar evlerinde şömine altlarında 4x4 jeep araçla ormanlara gidip mangalda karın içinde sucuk pişirme partisi düzenliyorlar gel keyfim gel bu arada karın içinde mangalda sucuk harika olur. aç tokun halinden anlamaz lakin kar yağması normal olarak çok iyidir çünkü toprak karın altında suya doyar. yağmadığı zaman hastalık mikrop bu yüzden tehlikelidir, eski insanlar kar yağdığı zaman bereket yağıyor derlerdi.
Öğrenci olduğu kesin gibi bir şeydir bu .
Yer altı sularının kar örtüsü ile beslendiğini bilen, yine ekinlerin ve bitki örtüsünün ayaz ve soğuğa karşı bu örtü tarafından korunduğunu bilen, kar yağışının olduğu dönemde mevsimsel hastalıkların çok daha az olduğunu bilen kesimdir.
öğrenci ve öğretmen kesmidir. evet.
zenginlerdir, neticede üşümeyecekler sadece tadını çıkaracaklar.
güney illerinde yaşamış yaz-kış karı görmemiş kesimdir, benimdir.
konya ovası'nda tarım yapan çiftçilerdir.
Muhtemelen Adana çevresinde yaşayan insandır. Kendimden biliyorum.
Yazın leş ve iğrenç sıcağına karşı sonunda aylardır beklediği şeyi alan kesimdir.

Kış allahtır.
benim o evet. en zevklisi de karda araba sürmesidir.
Kartalkayaya mı uludağa mı yoksa yurt dışına mı gitsek kararsızlığındaki kesimdir.
Bunlar Kombiyi 5 derece yükseltmenin tereddütünü yaşayan insanın dramından habersizdirler.
Sonbahar gibisi yoktur.
her mevsimin kendine has bir albenisi var bence. yazın kısa süreli sıcak yağmuru, sonbaharin renkleri, ilkbaharda doğanın canlılığı ve kışın da kar. sevincez tabii ki.