1. 1.
    bir de sabahın çok erken saatlerine doğru, hava henüz aymadan yağıyorsa tadından yenmez. tattım oradan biliyorum. trt'de leyla ve mecnun çıkardı. hani şu trt'de trt'ye rağmen komedi-absurd üzerine çekilen dizi.
    4 ... papa jupiter
  2. 2.
    mutlu eden nadir şeylerden insanın içini anlatamadığı ama yaşamaya da doyamadığı tarifsiz bir mutluluk ve huzur kaplıyo.
    4 ... beyazbirtuval
  3. 3.
    insanin icini ufak bir huzur kapliyor asagiya dokulen lapa lapa kar esliginde..
    2 ... dodo007
  4. 4.
    Bugün mutluluk ile ilgili ne kadar çok başlık görüyorum. Yanına gideceğim ondandır. Ancak o karda 4 saat boyunca evine ulaşamayınca mutluluk, işkenceye dönüşür. Geçen sene 6 ocak'ta yağan karda böyle olmuştu. Evde yakalananlar için güzel.
    5 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  5. 5.
    Hayatımda hiç kar görmedim amınakoyayım, nasıl anlayabilirim ?
    1 ... mosah
  6. 6.
    Özlediğim günlerdir. Ama öyle göstermelikten yağmayacak bir yağmaya başlayınca en 20 santim olacak ve sağanak gibi ya da lapa lapa yağacak yoksa kar demem ben ona.
    2 ... yoksul genc
  7. 7.
    çok güzel bir şey.
    dışarda lapa lapa kar yağışını izlerken içerde battaniye ye sarılmışsın ayağında çoraplar, o rahatlık o huzur paha biçilemez.

ayrıca bolca yağarsa okulların tatil olmasına sebep olmasından mütevellit de sevilir.
    gifleri de gerçekten huzur verici.

kar yağınca gelen mutluluk

(bkz: winter is coming)
    :)
    4 ... wall 1549
  8. 8.
    ben yağmur yağarken mutlu olurum.
    1 ... selia
  9. 9.
    okul dönemi okul tatil olacak diyeydi o. şimdi otobüslerde götümüz donuyor.
    1 ... serdarortacbestesi
  10. 10.
    Havanın değil yüreğin yumuşaması, ısınması kaynaklı bir mutluluktur.
    2 ... from her to eternity