1. 1.
  insanlıktan çıkmışların kendini gösterdiği an
  3 -1 ... yasasineksi
 2. 2.
  bir insanın ne kadar tırsabileceğini ve bunu yüzünde ne kadar belli edebileceğini sunucunun yüzündeki "aha şimdi deşecekler şerefsizim" bakışından anlayabileceğiniz tv klasiği.
  1 ... komandost
 3. 3.
  içkinin yanlış kişilerin,neresiyle içecegini ve ne için içecegini bilmeyen insanların eline geçtiginde ne kadar tehlikeli olabilecegini gösteren eylem
  2 ... freeplayer
 4. 4.
  insanlıktan nasibini almamış,bir takımın taraftarı olmanın ne demek oldugunu idrak edememiş ,futboldan anlamayan grup,hangi ortamda ne sekilde olursa olsun aralarından birinin ' (bkz: kaf kaf kaf si si si kaf si kaf si kaf)' diye bagırmasıyla bir anda hepsinin bagırması ve delirmesi ise arastırılması ve tartısılması gereken bir hadisedir..
  2 ... killing joke
 5. 4.
  basgını yapanların bir çoğu mahalleden tanıdık insanlardır. telekom maçı hakkında yorum yapan egetv spor yorumcusuna hakettiği cevabı vermek için düzenlenmiş haklı bir saldırıdır. eğer o gün orada olma şerefine nail olsaydım şuan hiç düşünmeden pişman değilim şimdi olsa yine yaparım derdim.
  2 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 6. 5.
  canlı yayında alenen karşıyaka taraftarını telekom maçındanki olaylardan dolayı suçlamaları ve taraftar sorumlusu altar toker'i aşağılayan sözler sarfetmeleri üzerine bizzat altar toker ve 14 arkadaşı tarafından planlanmış eylemdir. tanıdık tanımadık herbiri aile terbiyesi almış delikanlı adamlardır. terörist felan değillerdir.
  1 -2 ... chazsmyr dhuunyl
 7. 6.
  küçük ve basit insanların küçük ve basit işlerle uğraştığının en güzel örneklerinden biridir .
  2 ... gerko
 8. 7.
  ellerinde bira şişeleri de mevcut olan taraftarlarca yapılmış eylemdir.
  -1 ... kerrat cetveli
 9. 8.
  kınanası oLay."taraftarız bi çekeriz cefa" sözünü unutup "taraftarız biz keseriz kafa" oLayına döndürmüşLerdir

  (bkz: ayıp)
  2 ... tucimania
 10. 9.
  her nekadar kınanması gereken bi olay olsada sunucunun suratının aldığı şekil itibariyle ve ''selamın aleyküm abiler'' , ''çağırdınız geldik metin abi'' replikleriyle insanın kendini gülmekten alıkoyamadığı eylem. tv makinası'ndaki öfkeli kalabalık bu baskının bir eseridir.
  2 -1 ... phoibos apollon