bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Temel icgudu filmi uzerine master yapmis kadin olabilir.
    1 ... dodo007
  2. 2.
    Özgüveni yüksek kadındır bacakları güzeldir muhtemelen, karşılık verilip bacak gösterilmelidir. Karşılık vermemek nezaketsizlik olur.
    ... berarkblog
  3. 3.
    bu ucuz başlıga entry girmekten utanıyorum ama aklıma eskiden mezun kaldığım sene gittiğim dershanede çalışan genç ve bilgisiz hatta aptal olduklarından emin olduğum lakin azgın birer surtuk olduklarını o an öğrendiğim sözde öğretmenler geldi .

1 2 yıl sonra bir haziran ayı kütüphanede işim vardı geçtim bir üst katta bir masaya oturdum . Karşımda da 4 5 kadin var. sigara içmeye cikarken farkettim bunları . içtim geldim . Geçtim masama , kafayı bir kaldırdım karşımda 3 tane iç çamaşırı var.

farketmiyorlar galiba dedim , döndüm işime .
    ardından biri bacaklarını açıp kapamaya basladi . Hani sallama felan değil bu abartılı bir şekilde bacaklarını açıp bak ben burdayım dermişçesine kapıyor .

ne yapmaya çalışıyor bunlar derken kikirdeşme tarzı birbirleriyle fısıldaşıyorlar ara ara bana bakıyorlardı felan.

özet geçeçegim .
    3 tanesi etek giyiyordu . tam 30 dk boyunca kafamı kitaptan kaldırdıgım her an karşımda iç çamaşırı , bacagını sıvazlarmışçasına hareketler belki daha fazla şeyler olduda ben görmedim sonra kikirdeşmeler bakışlar...

etrafta kimse yok 3 katlı kütüphanin 3. katında ansiklopedilere ait bir odasındayız , boş olur diye buraya gelirdim eskiden bunlarda kpss çalışıyorlar galiba.

küçük akıllarınca bir şey yapmaya kalkıştılar, iyi kötü bilemiyorum . iş atma gibi degildi gibi brazzers stüdyosunda degiliz amınakoyim aramızda yaklasık 6 7 yaş var . kafalarında belki eğleniriz gibi bir şeyler geçtigini düşünüyordum .

neyse en son sikimde olmadıgını farkedince vazgeçtiler . aslında itiraf edeyim ne kadar sikimde olmasada bir yaz ayı , hormonlar , sıcak hava , genç ögretmen bacakları , vajinası , gülüşler felan filan derken daha fazla duramadım terk ettim binayı . baska biri olsa garibim neler çekerdi oracıkta .
    3 ... mdhouse