1. 1.
    Gözlerini kaçıran ilk kişi ilişkiden de vazgeçen ilk kişidir.
    2 ... rosadolujoee
  2. 2.
    Sonsuza dek bakisilamayacagi icin biri artik buna son vermeli diyerek yapilan harekettir. O kisi benim evet.
    2 ... libraa
  3. 3.
    Başhemşire ile konuşurken gözlerinin içine bakmadığım için şikayet etmişti beni dinlemiyor diye.
    ... 1453ek
  4. 4.
    hep ben olurum.
    bakamıyorum.
    2 ... koruk
  5. 5.
    O kişi benimdir.Kaçan kovalanır taktiği her zaman başarılı olmuştur.
    ... frankie fuckin four finger
  6. 6.
    hangi amaçla bakıştığınıza bağlı bir durum bu bence.. sevgiliyle bakışmak başka, bir sözlü sürtüşme esnasında karşındakine meydan okuyan bakışma farklı.. ikinci durumda o uzun bakışma düellosu genelde kafa yemek veya kafa atmakla sekteye uğrar ve kavga genelde bu şekilde başlar.. ondan sonra kavga sebebi olan bu bakışmalar ikinci plana atılıp yerini yumruk tekme taş sopa vb. bırakır.. daha sonra patlamış bir dudak ve kaş, kırık bir burun (ilk yenilen kafa darbesinin sıradan bir sonucu) isabetli bir yumruk yada dirsek darbesi sonucunda muhtemelen kan oturup morarmış bir göz torbası ile bir kaldırım kenarına çöküp kanlı filtreli sigaranızdan derin bir fırt çekip, ben ne yaptım yahu böyle diyerekten, ağzınızı yüzünüzü yıkayıp hava kararınca ya kadar bekleyip sonra evin yolunu tutmakla biten bir mevzu..
    -1 ... kiss kiss bang bang
  7. 7.
    Ben genelde hiç bakmam sağa sola bakarak konuşuyorum. Bizim ailede genetik.
    ... enkidu1986