1. 1.
    tabiatıyla kendi hemcinslerini tanıyan kızdır.
    12 -1 ... konglamere lenf nodu
  2. 2.
    kaldırımın yanına parkettiği arabasına uzun uzun bakan, birileri geçerken gidip kaputun üstüne oturarak ayağının tekini lastiğin üzerine koyan adamın vermek istediği mesajla aynı mesajdır.

23 ... glprc
  3. 3.
    kendine güveni olmayan kızlardır.
    7 -1 ... kosma yorulduysan
  4. 4.
    yapanın aksine yapılanın gururunu okşar, ona bağlı olduğunu, başka kızlarla sevişmesinin onun için kabus gibi bir şey olduğu anlamına gelirki erkeğin suratında tatlı bir gülümseme belirebilir. Fakat konu didiklendiğinde kızın kendine olan güvensizliği daha sonraki bu ve bunun gibi hareketleri ilişkiyi yıpratacak dereceye getirebilir. Velhasıl kelam; ''karşıdan kız gelirken sevgilisine yapışmak'' sahlepin üstüne atılan tarçın gibidir, çok atılırsa içilmeyecek duruma gelir. * *
    1 -1 ... raskolnikov sendrome
  5. 5.
    karşıdan gelen kızın, bu tepki üzerine onure olması durumudur.
    5 -2 ... matahari
  6. 6.
    kırk yılın başı sevgili bulmuş, onu da karşıdan gelen güzel kıza kaptırmak istemeyen ezik kız tipinin kronik davranışı. zaten bir tek senin sevgilin var, yoldan gelip geçen kızlar da sevgilin için kuyruğa geçmiş, herkes eni kıskanıyor..
    akıl fikir diyorum, daha ne diyeyim!

ayrıca da: seviyorsan özgür bırak canım kardeşim.
    3 -1 ... nickimsist
  7. 7.
    kız değildir, koaladır.
    4 -2 ... irishstorm
  8. 8.
    kendi kendini rezil eden kızdır. haline gülünesidir.
    4 ... lord lokhraed
  9. 9.
    ''-bak bu çocuk benim sevgilim sakın göz teması bile kurayım deme oyarım seni sürtük..'' anlamında bi yapışmadır.
    6 ... desperadof f1
  10. 10.
    En nefret ettiğim insan tipi. Hayır zannedersin yanındaki biscolata erkeği. Bi de bakış atar, "sende varmı benimki gibi sevgili" der gibi. *
    5 ... cakmasamara