1. 1.
    efendi erkekliğin kitabını yazmış ve hatta satıp parasını tek başına yiyen erkektir.*
    85 -13 ... mayom neyim yok benim
  2. 2.
    Kalkanları indiriyordur.
    8 -27 ... anglosaksonkerhaneci
  3. 3.
    bu benim. nedenini bilmiyorum.
    64 -9 ... spartali cus
  4. 4.
    erkek değildir.

Edit: arkadaşlar hiç mi acımanız yok?

Edit 2: sizi terk ediyorum.
    7 -87 ... caesar marcus
  5. 5.
    kaldı mı ki öyle erkek yahu?
    var mıdır yani?
    kandırmayalım birbirimizi, geçti o devir.
    doğrusu karşıdan kız gelirken kız sokağı dönene kadar öküz gibi kalçalarına, bacaklarına bakmak var.
    13 -9 ... aforoz
  6. 6.
    eskiden dervişler yürürken kafalarını kaldırmazmış sokakta, göz herhangi bir harama rastlar da günaha girerim diye.

derviş ruhlu insandır.
    25 -7 ... maskeli imam
  7. 7.
    benimdir. birde önümde bayan varken rahatsız olmasın diye hızlı adımlarla önüne geçerim. bu ülkeyi bu halde getirenlere göz yumanlara yazıklar olsun. dışardaki bayanlara kötü davranmayı laf atmayı taciz etmeyi düşünen andavallar, kendi ananıza bacınıza yapılınca delikanlı kesilirsiniz ama milletin karısı kızı size helal değil mi? bir gün birinizin iki kaşı arasına domdom kurşunu bırakacam haberiniz olsun.
    42 -3 ... ozorov
  8. 8.
    Sanırım benim. Ama bazı kızlara. Bakmaya kıyamadıklarıma ve çekindiklerime. Bana bak bana bak dercesine giyinene bakmayanı siksinler.
    13 -4 ... ukraynali
  9. 9.
    Götü kalkmasin diye genelde kafanızı öne doğru egeriz veya çirkin kiza odaklanır gozlerimiz.
    3 -3 ... imamhttp
  10. 10.
    öne eğmiyorum da, hiç bakmıyorum. iyi ya da kötü niyetle alakalı olmadığını zannediyorum. başlığının açılması bile tuhaf geldi. bu ülkede bu hareket bir statüye tabi olunduğunu gösteriyor tabi. çok ilginç.
    10 ... jarrus