1. 1.
    Ara sıra yapılmasında fayda gördüğüm eylemdir. Şimdi pat pat pat diye gerçek düşünceler her zaman söylenmemeli yoksa size dönüşü kötü olur zararlı çıkarsınız sanki. Bi kere bana sormuşlardı mesela çok önemli bi tarihi eser sular altında kalacak ne düşünüyorsun gibisinden ben de kalırsa kalsın geçmiş gitmiş şeyler önemli olan geleceği avantaja çevirmek kolay ucuz ve verimli yapmak falan filan. Duymak istedikleri buydu tabi.
    1 ... anima mundi
  2. 2.
    her zaman yaptığım olay. onnnn numara yavşağım herkesle aram iyi euheuhe.
    ... lalasol
  3. 3.
    Nabza göre şerbet vermek deyiminin anlamı.
    ... mustafa psd
  4. 4.
    Öteki türlü de kavga çıkar. En iyisi hiç konuşmamak.
    ... hicerledim
  5. 5.
    karşıdakinin duymak istediği şeyleri söylemek, her zaman için karşıdakinin duymak istediği şeyler değildir aslında. yani kendini kandırmak adına söylenmesini istemeyebilir. hatta insan içinden der ki bazen, sevdiği saydığı bir insana der ama; der ki, bana gerçekleri acı da olsa beni kırmadan gerçekleri söylese de, kendime gelsem silkelensem diye. az rastlanan bir şey olsa da var bence böyle.
    12 -1 ... en asaletli duygularin adami
  6. 6.
    manipule etmek amacı taşımadan iletişim kurabilmek için kaçınılmazdır.
    ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Çoğu zaman yapmak zorunda kalınan insanı kendi düşüncelerinden şüphe ettiren olay tekrar hatırlandığında neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulattıran durum.
    ... xxarabellaxx
  8. 8.
    (bkz: yalamak)
    ... hakan yavas
  9. 9.
    Nabza göre şerbet vermenin alt dallarından biridir.
    Yalandır kimi zaman, aldatmacadır. Kimse kendini iyi hissetmek pahasına yalan dinlememeli, kimse de kendini kısa bir müddet iyi hissetsin diye kandırılmamalı.
    ... peki ama neden