1. 1.
  macfit'te sıklıkla rastladığım, karıya kıza yürüyeceğim diye bildiğin ortalık orospusu olmuş yavşaktır.

  şu sıralar macfit çalışanı bir hatunun squat'lı poposuna aşık olmuş vaziyetteyim. haliyle ufak ufak göz temaslarıyla kendimi fark ettirme aşamasındayım çünkü öküz gibi giriş yapmayı sevmem, dozunda cool takılmak her zaman iyidir gençler daha baştan fark yaratırsınız. neyse geçenlerde gayet başarılı bir şekilde bunu gerçekleştirirken bu yavşaklardan biri araya giren zenci rapçi gibi çıkıverdi, kızcağızı bildiğin kitledi. kız kısa cümlelerle geçiştiriyor, arkasını dönüp yürüyor bu dalyarak da peşinden kızın zerre sikinde olmayan hikayelerini anlatmaya devam ediyor, hanım kızımız da kırmamak adına dönüp dinlemek zorunda kalıyor. şimdi diyeceksiniz ki poposuna aşık olduğun o kız da sana bakacak mı. evet bakacak, çünkü bu özgüven bende olduğu sürece dikkatini çekemeyeceğim hatun yok denilecek kadar azdır. vücut zaten var, tip de çok şükür. kendi işim, mercedes-benz faktörü ve zekamla da ayrıca fark yaratıyorum. hiçbir zaman ilk tanışmalarda maddi durumum hakkında spoiler vermiyorum, kızlar zaten bir şekilde öğreniyor ve gözünde daha da büyüyorum. randevulaştığımızda da bu sefer zekamı devreye sokup kızın gözünde ilahlaşıyorum. bu yüzden o zumbacı yavşakların karşımda en ufak bir şansı bile yok. ben para karşılığı penisini tutturan zenci iken bu yavşaklar en fazla bamya pipili japon'dur.

  işin komik tarafı bu yavşakları ne zaman görsem bi hatunu kitlemiş oluyorlar. ben spora geldiğimde 1-1.5 saatte ağırlıklarımı çalışıp gideyim derdindeyim, adamların uğraştıkları işlere bak.
  1 -5 ... nesgayfe
 2. 2.
  Dans da mı etmiyağ?!
  4 ... queen dinleyen adam
 3. 3.
  pastanede bir muhallebi için 40 takla attığımız yerlerden zumbalı bombalı danslarla flörtleşilen noktalara gelmemiz beni daha çok şaşırtıyor.

  biz ekmeğimizi taştan çıkarırmışız. şimdiki gençler ne kadar şanslı.

  zumba ne arkadaşlar? not: 62 yaşındayım, şaka takılıp alay geçmeyin lütfen.
  4 ... hassas nihat
 4. 4.
  takdiri hak eden tiplemedir. biz daha ne olduğunu bilmiyoruz * eleman bir de yapıyor ya lan..
  7 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  şaşırtan erkektir.

  arkadaşlar zumbayı burada öğrendim, araştırdım. bir sualim olacak yüksek müsaadelerinizle;

  şu hareketleri yapan adamlar hakikaten çekici geliyor mu size?

  https://encrypted-tbn0.gs...kP0vc-BLU5ACOsMCgRE7INSB0

  https://encrypted-tbn0.gs...Ir6E4AVAAb1HG2XZ4B_1vXIb0

  https://encrypted-tbn0.gs...lM72FFrEikMLnYdLNBS9Z_z50
  9 ... hassas nihat