1. 1.
    Karısıyla az muhatap olmak için 62 yıl boyunca sağır ve dilsiz numarasını sürdürebilen adamdır.

Sahtekarlığı da hayır gecesine gittiğini söyleyip karaokeye gidince yani orda şarkı söyleyip bunu youtube a koyunca anlaşılmış karısı tarafından.

https://www.google.com/am...taklidi-yapti-186248h.htm

Gelecekteki beyim de bunu yapabilir. Çünkü çenemle karartırım adamın hayatını.
    Yapsın, biz de maddi manevi tazminat koparırız ehe.
    11 ... kara erik habbesi
  2. 2.
    EN çok işaret dili öğrenmeye başladım bu kez de gözünde sıkıntı çıktı kısmında koptum.
    madem bu kadar katlanamıyorsun ne diye evlendiniz be adam.
    4 ... sososo
  3. 3.
    bir adamı, bir insanı böyle bir hayata mahkum ettiği için çok ciddi bir tazminat ödemeli bu kadın.

bakın hepimizin tanıdığı, hakimin de anlayacağı kilit durum şurası:

--spoiler--

sinir bozucu şekilde geveze

--spoiler--

abd'de azıcık adalet varsa kadın ciddi bir tazminat ödemeye mahkum edilir. nasıl jüri oluyoruz?
    2 -1 ... hergele kutay
  4. 4.
    adam resmen hayat uzun yaşamanın formülünü bulmuş.
    1 ... anto
  5. 5.
    Dilsizi anladımda keşke sağır taklidi yapmasaymış adam zaten duymuyor diye ana avrat sövmüştür sinirlenince adama yazık.
    1 ... consigliere
  6. 6.
    Yok böyle bir şey. Yalan haber.

https://teyit.org/karisiy...i-yapan-adam-iddiasi/amp/
    ... ali galip hoca
  7. 7.
    ahaha koptum sabah sabah.

ne güzel lan ! yıllar boyu adam kafa dinlemiş *

bi 20 yıl daha sabredeymiş iyiymiş.
    2 ... he gulum he he de gitsin
  8. 8.
    haber gerçekse "hiç kimse ile mi konuşmamış lan bu" sorusunu beraberinde getirir. bu kadar kasana kadar boşansa daha karlı çıkarmış kamil. 62 sene ney lan.
    2 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    Arkadaşlar bu haber bir eğlence amaçlı haber yapan World News Daily Report sayfasından çıkmış. Karakterler kurgu. Her gördüğünüze inanmayın.
    1 ... ali galip hoca
  10. 10.
    insanları sevmediği için yıllarca kör taklidi yapan kadını aklıma getirmiştir. kocası bile kör sanıyordu bunu.
    1 ... sabamelikesi