1. 1.
  Adam değildir. Kendisi giysin o yaz sıcağında kara çarşafı da görsün göt lalesini. Bunlar eşlerini çarşafa sokup başka kadınlarla hayal dünyasında grup yapıyorlar.
  2 -2 ... thelma
 2. 2.
  erkek midir lan o? harbiden şöyle oturup uzun uzun düşününce erkek olduğuna kanaat getirilebilir mi? kendi giysin ya. bu sıcağın atlında zaten, siyah güneşi topluyor üzerine aq.
  3 -1 ... bigfosil
 3. 3.
  hiç bir birey, başka bir bireye bir şey yaptıramaz, giydirmek, cıkartmak, taktırmak, takıştırmak vs vs... Sen kimsin de bir başkasına sakal bıraktırıyor, saçını kestirtiyor, kilo verdirtiyor ya da onu bunu giydiriyorsun?

  burada bir istek ve eşin bu isteğe karşılık vermesi tamamen rızayla oluyorsa sorun yok ama bahsi geçen mevzu biraz zoraki giydirmek gibi algılandı tarafımdan. bu çağdışılıktır, ne giydirdiğin önemsiz, kimse bir başkasına bir konuda zorlama yapamaz.

  gel gelelim tanım engelinden kurtulup asıl söylemek istediğime:

  Subliminal olarak erkeğin kadın üzerinde egemen olduğu algısını zihinlerimize inceden inceden işleyen başlıkların bir yenisini daha görüyoruz, kadına şunu yaptıran erkek, bunu ettiren erkek vs. Neden hep erkek bir şeyler yaptırıyor onu da anlamış değilim.

  Beyinlerimizin içi b*k çukuruna dönmüş, benden söylemesi...
  1 -1 ... eraslan5