1. 1.
    çanakkale küçükkuyu belediye başkanı cengiz balkandır.
    oylar chp ye.

karısının mazotunu belediyeye fatura eden chp li

Belediye Başkanı Cengiz Balkan'ın eşi Çiğdem Balkan'ın özel aracının mazot faturası belediyeye yazıldı. Balkan'ın otomobilinin deposunu doldurduğu o anlar objektife yansırken, belediyeye yazdırdığı fatura da görüntülendi.

https://m.takvim.com.tr/g...balkana-mazot-belediyeden
    13 -2 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    şaşırtmamış chp'lidir. parti yöneticilerinin yaptığı her şeyi ölümüne savunan bir kitlenin temsilcisidir.
    4 -2 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    hak yiyen bok yesin. kim yaparsa yapsın eleştirilmeli ve gereken yapılmalıdır. bu arada, siz de var mısınız?
    5 ... lagavulinvebazlama
  4. 4.
    olayın üzerinden bugün saat 12 .00 itibarı ile 5 gün geçmiş ,polis soruşturması veya savcılık inceleme başlatmış mı ?
    bakıyoruz gazetelere ve net basınına haber yok ?

29/11 nüshalı takvim gazetesinde de haber yok, bu arada haberi ihbar kabul edip inceleme yapmayan bir chp var.

okuyamadım ama 300 liralık bir fiş ,fatura fiş ayrımını yapamayan bir gazete ve sözlük cahili.

bu arada daha evvel yazmıştım iki epeyce de büyük bir faal iş makinesi ve kamyon-araç parkını idare ettiğimi.
    ben hiç böyle bir düzenleme görmedim.

hele ki antlaşması olan firma sıra numaralı ve maliye damgalı veya damgasız çift raflı maktu koçan kullanır. bu koçanların beheri numaraları ile iki taraf tarafından imzalanan belgeye işlenir ,imzalanır mühürlenir bir nüsha satıcıda bir nüsha alıcıda kalır.

ve şirket çalışanı benzin istasyonuna gider (benim anlattığım epey eski sistem şimdi anında işlem yapan program var ben makbuz olayını anlatmak için yazdım,yoksa bu makbuz olayı ilkel) yakıtı alır,bakım yaptırır,yıkama vb. ya pompacıdan fiş alır yada ki yeni pompalar hem maliye hem de özel fiş veriyor artık ,kasaya gider.
    kasada ki çalışan koçan sayfasının iki tarafını da doldurur pompa fişini zımbalar ,sayfanın aynı numaralı nüshasını alana verir.
    sonra ay sonu bunlar firmaya götürülür olur alınır ve fatura kesilir tahsil edili

burada olan tek nüsha yazılmış,fiş kesilmiş(fiş iptal edilir fatura kesilir belirtelim) tek nüsha imza var ,yani belediyeye giden bir evrak yok.

ha ben chp'li belediyeyi mi aklamaya çalışıyorum hayır beşiktaş belediyesinde ne fırıldaklar döndü zamanında şişli 'de hayri beyden önce ama devlet sus pus.

ben burada ki yalan dolan olayını irdeliyorum.

takvim birde uyanıklık yapmış çift nüshanın numaralarını kapatmış 50 lira ile kurnaz ya.

sen kalkıp parsel parseli görme ,istanbul'da adana'da ankara'da milyar liralara kör ol.
    sonra 300 liranın peşine düş.

sözlük sağcı sazanı da bize yutturmaya çalışsın.

niye tunceli -ovacık belediyesi yazılmıyor , hile yok üç kağıt yok tertemiz belediye ve komünist belediyecilik..

olmaz biz çalalım ama çalanı da koruyalım.
    1 -2 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    karısının mazotunu belediyeye fatura eden chp li

Akıllara şu ablayı getirmiştir.
    3 -1 ... benimhalaumudumvar
  6. 6.
    CHP'li belediye şaşırtmamıştır.
    -1 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    takvim den sonrasını okumadım. bu olay gerçekten olmuşsa bile akape belediyelerinin götürdüğünün yanında devede kulaktır.

Not: chp'li değilim.
    2 -1 ... noxeca