1. 324.
  bikinili kadın görünce sapık gibi bakan görmemiş yavşağın karısını tabikide bikiniyle göremeyiz ve sonsuza kadarda göremeyeceğiz. çünküm; bu kafa taciz eden öküze, bikinili kadına bakan dürzüye "ama kadın bildiğin çıplaktı." diye bide arka çıkar. ama karısı yanında bikiniyle oturan adam ya da yanında mini etek giyebilen bir kadına ve göte sahip adam herşeyi göze almıştır. hangi yolu kullanacağını, nerede oturacağını iyi bilir. o herşeyi baştan düşünmüştür ki sırf karısı o eteği giyebilsin, hayatı boyunca istediği gibi yaşayabilsin diye. yani senin gibi binlerce gavatla karşılaşabileceğini bilir ve baştan seni nasıl sikeceğinide düşünmüştür. yani bu durumda sende bulunan eksik "göt"ten dolayı karının istediği gibi giyinemeyişi seni "göt" yapar, diğer kardeşlerimizide "götçü"...
  -1 ... sevisebilir miyiz mi
 2. 323.
  genişten öte biridir. insanlar karına bakıp hayaller kuracak ve sende normal karşılayacaksın hiç normal bir durum değil en azından ben böyle bir şeye asla müsaade etmem
  ... sortiesortie3435
 3. 322.
  karısının evden çıkmasına müsade eden orospu çocuğu gibidir. kitlesene eve kadını, dışarı çıkıp başkalarını azdıracak falan hiç gerek yok, kitle eve, arada da döv, cenneti sana da ona da garantile, mis gibi.

  eve yaklaşan olursa da ateşe verirsiniz o kişiyi, kadın size ömürlük aşık olur. ama hiç boş bırakmayın, sürekli çocuk yapın ki kadın evde boş kalmasın.

  amk çomarları sizi.
  1 -1 ... kurt baltasi
 4. 321.
  gavat oğlu gavattır. evet.
  ... ocus
 5. 320.
  iki kişi evlendiyse artık bu iki kişi birbirine bağımlıdır. bireysel hareket edemez. kadın erkeğe şunu giymeni istemiyorum, bu sana yakışmıyor vs. diyebilir. erkek bunu anlayışla karşılayacak. çünkü karısı kendisi için en iyisini düşünür. bildiği bir şey vardır. erkek ise kadına bunu giymeni istemiyorum dediğinde kadın giymeyecek. bunu anlayışla karşılayacak. ben şahsen karıma bikini mayo giydirmem. evlenirsem eğer bunu da baştan söylerim. sevdiğim kadını kıskanır, kılık kıyafetine kadar da karışırım. o da bana karışabilir. karşı çıkarsam şerefsizim. he denize haşema giyip de girsin demiyorum ama bazı kadınlar görüyorum şort ya da deniz taytı gibi bir şey var. askılı ile beraber onu giyip giriyorlar. hiç dikkat çekmiyor. onunla girip rahatça yüzebilir.
  1 -1 ... dertler derya olmus
 6. 319.
  izin vermek zorunda olan erkektir.

  Boşarım.
  ... xmockingbirdx
 7. 318.
  Berkay - Kesin izmirli.mp3
  3 ... lafcimrisi
 8. 317.
  adam değil madamdır.
  1 -1 ... seruven44
 9. 316.
  Izin vermemek değilde bence giyilmesin. Ben erkek olsam eşimin öyle bir şey giymesini istemezdim.
  6 ... queenizm
 10. 315.
  Konya ovası gibidir.

  (bkz: bikinin aslında sütyen ve külot olduğu gerçeği)
  3 ... zall bana hep abi der