1. 1.
  bu tiplerin karılarını çokça hoplatmışlığım vardır. bunların karıları bdsm sever. kocalarından alfalık görmedikleri için.
  2 -8 ... don dale
 2. 2.
  böyle bir amaç edinmemiş kocadır neden böyle bir şey yapmaya çalışsın ki çok mu önemli? bununla övünen de net geri zekalıdır.
  6 -1 ... sezenist a feminist
 3. 3.
  Kadında erkekte hakimiyet kurmamalı ikisi hayatı ortak idame ettirmeli. Birbirlerine danışmaları lazım her konuları.
  6 ... kale3112
 4. 4.
  Toprak mı bu üzerinde hakimiyet kuracak? insana insan gibi davranmayanlar bir zahmet evlenmesin. Oturup konuşmayı bilmeyen, evliliği güç dengesi sayana elbet bir gün eşi dayanamayıp "One mimute" der. Çok iyi bilirsiniz siz o çıkışı.
  5 -1 ... vasilissa
 5. 5.
  yapma bunu işte bunu koca kişisi yapma, en yapmaman gereken şeyi yapıyorsun.
  -1 ... penald
 6. 6.
  anlaşmak yerine hakimiyet kurmak.
  1 -1 ... cakmafuatavni
 7. 7.
  Hakimiyet değil de düzgün bir üslup ile söyleyecek olursak, karısını koruyup kollayamayan kocadır. Kadın dediğin narindir, kırılgandır ve koruyup kollanılması gerekir. Bir erkek bir kadını dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı korumalıdır kaldı ki bulunduğumuz ülke için bu koruma kesinlikle gerekli. Bokunu çıkartmadan kıskanç olmalıdır yani. Sürekli olmasa da kadının yanlışlarını düzeltmeli ve onu bu yanlışı yapmadan önlemelidir. Çünkü o kadın o adamın kadını yani namusudur. Işte bu yazdıklarımın dışına çıkan erkek ise halk arasında hanimköylü denilen kişidir.
  3 -2 ... beyonder
 8. 8.
  tamam tam anlamıyla hakimiyet olmaz olmamalı iki taraftada ama yeri geldiğinde kadın kocasını düşünerek hareket etmeli aynı şekilde koca da.
  ... birelliboyundabiri
 9. 9.
  sözlükte böyle bir şeyle övünen aptal o. evladlari oldugunu gormek beni hayli üzdü neyin üstünde hakimiyet kuruyorsun kafanizda beyin yerine bulgur pilavı mi var sizin amk ikili insan ilişkileri üzerine hiç bir şey öğrenememiş sizin gibi sefillerin üreme çoğalma hakkı elinizden alınmalı.
  1 -2 ... dantealighieri
 10. 10.
  iktidarsız kocadır. En yakın zamanda erken seçime gitmeli.
  ... sairceketli