1. 1.
    gavatlıkta nirvanaya ulaşmış kemalist adamdır.
    -6 ... istari gandalf 2
  2. 2.
    Kadın evcil bir hayvan olmadığı için çalışabilir.

Çalıştıranda kocası değildir, kendi istediği için çalışır.
    2 -1 ... sonsuza dek
  3. 3.
    Kadın evinin sultanıdır.dışarıda işçilik yapmasına gerek yok.
    1 -4 ... aboskal
  4. 4.
    2000tl asgari ücretle evi geçindirebileceğini sanan yobaz kesimden birisidir sadece.
    1 ... tunnea12
  5. 5.
    (bkz: ben)

%50=%50
    kadın=erkek

ekonomiye sadece %50'lik kısmın katkı vermesini beklemek en hafif tabiriyle mallıktır. hepimiz çalışıp hepimiz eğleneceğiz.
    1 ... skordan sorumlu devlet bakani
  6. 6.
    Adam değil gavattır. Karısı patronuna kendini sergilerken evde çocuk bakan kılıbık, erkeklerin yüz karası, utanç kaynağımızdır. Aynı zamanda bu cinsimiz karısının patronuyla olan iş seyahatine ses çıkarmaz ve gözünün önünde karısına iş atılsa ağlayarak kaçar.
    6 -25 ... rev6
  7. 7.
    karısının çalışmak için kendisinden izin istemek zorunda olmadığı adamdır.
    8 -1 ... beklemeyisevmeyenadam
  8. 8.
    Kadın süs eşyası olmadığına göre ekonomiye ve istihdama elbette katılacak, bunu tuhaf karşılayanların aklına şaşarım.

Tabi şu var, çalışan kadınlara şehvetli gözlerle bakan orul orul o. Çocukları bunu gavatlık olarak görebilirler.

Bu deyyüslere şunu hatırlatmak gerekir. Eve kapattığın kadın sen çalışırken seni alacagavata çevirebilir. Zaten bu tiplerin geneli alacagavattır. Ama etrafta ben karı çalıştırmam diye böğürürken parlayan boynuzları göz kamaştırır.

Kadınlar sizin malınız değil. Onlarda insanlar ve istediklerini yaparlar. Tabi kendini buna yakıştırmayan kadınlar bundan müstesna.
    7 -3 ... nagam
  9. 9.
    Kendi fikri, kendi kararı. Saygı duyarım.

Çalışsın tabi. kasadayken kredi kartını çıkartıp ödeme yapması yok mu? insan resmen organizma oluyor.

Wow! Çalışan kadınlar bir harika dostum.
    3 ... dalvadoor sali
  10. 9.
    Yeni Türkiye! Devam et, yeni kariyer,ayarlar,çıkış.
    1 -2 ... bobcan3