1. 1.
  karısını sokak ortasında silahla öldüren cani koca

  Ankara'da Bugün saat 10.00 sıralarında, Sincan ilçesi Mustafa Kemal Mahallesi, Fatih Caddesi, Keklik Sokak'ta bir kadın daha eşi tarafından öldürüldü. Veysel Tetik, dün bilinmeyen bir nedenle tartıştığı eşini, bu sabah markete gitme bahanesiyle 2 çocuğunun bulunduğu evden çıkardı. Üzerinde polis gömleği bulunan Veysel Tetik, sokakta yürürken birden belindeki tabancayı çıkarıp, eşine ateş etti.

  Veysel Tetik, olay yerine gelerek 'teslim ol' çağrısı yapan bekçilere, bir el ateş ederek kaçtı. Bekçilerin sokakta yaklaşık 100 metre kovaladığı Tetik, yakalanacağını anlaşınca bu sefer tabancayı kendi başına dayadı.  Tetik, gelen polis ve bekçilerin ikna çalışması sonucu silahını bırakarak teslim oldu ve gözaltına alındı.

  https://www.google.com/am...la-vurarak-oldurdu,880188
  2 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Şaşırdık mı? Hayır.
  Ülke artık tamamen kontrolden çıktı her anlamda. Ne üzücü ki bu haberlere artık pes diyip geçiyoruz. Bizi buna alıştıranlara yazıklar olsun.
  2 ... crybaabyyyy
 3. 3.
  veysel tetik isimli birinden beklenecek harekettir.
  -1 ... telefoncu ekrem ii
 4. 4.
  idam edilmesi gereken kocadır.
  1 -2 ... selia
 5. 5.
  Bu tip sığırlarla evlenmeye toplumsal olarak alıştırılmanın bedelidir.

  Evlenmiş olmak için karşınıza çıkan ilk öküzle evlenmeyin. Tamam, Bu karaktersizin ailesinden itibaren sorun var ama siz istemediğiniz sürece kimse hayatınıza dahil olamaz.
  2 ... b0rtecine
 6. 6.
  insanlar sabah akşam çalışmasına rağmen ev ve araba taksitleri, çocukların kırtasiye, okul, dershane giderleri, elektrik, su, doğal gaz faturaları ve zamlanan kdv, ötv kesintileri için çare bulamadığında bir an da cinnet geçirip suç makinesine dönüşüyor.
  2 ... epsilon pi