1. 1.
    Bir Türkiye hakikati. Karısını döven sorumsuz ne kadar erkek varsa dikkat edin hepsi de ayyaştır. Alkol yasaklanmalı.
    14 -6 ... lord rick
  2. 2.
    bu yüzden içki içen biriyle evlenilmez.
    10 -1 ... selia
  3. 3.
    Yadsınamaz bir gerçekliktir.

Bunların çoğu da chp'li erkeklerdir.karılarını disiplin etmek adına değil,keyfi olarak dövmektedirler.bunlar adam değildir.
    5 -6 ... woodcutter
  4. 4.
    Katildigim onerme.alkol insan karekterini on plana cikarmak gibi
    Bir huyu vardir.kisilik bozuklugu var'ise alkolsuzde ayni igrencligi
    Yapabilecek kapasitede birini dusunursek alkol o kadarda gunahkar! Degildir..
    Mumkun olsada karektersiz insanlarin toplum icinde olmasini yasaklayabilsek.
    Tedavi edilsinler efendim.
    10 ... kutsal cesi
  5. 5.
    bunlar erkek değil adam bile değillerdir. istatistiklere göre en çok izmir'den çıkması elbette tesadüf değil.
    karısını dövenlerin içki içenlerden olmaları
    4 -3 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    Kobi görünümlü mahalle esnaflarının ikindi namazından çıkıp ıhlamurlarını yudumlarken liseli kızlara iç geçirip karılarını düzmeleri bana daha vahşice geliyor.
    Karıları ambargo koyduysa da vakıfa falan sarıyorlar. Öyle her içki içen insan karısını dövmez, içki içen adam olmayan yukarıda bahsettiğim itler gibidir. Bu işin alkolu falan yok gençler sakin olun.
    3 -1 ... rockonbaby
  7. 7.
    Karısını dövmeyi tavsiye eden yobazların karısını dövenleri alkolik olarak itham etmesi onların yobazlığının ispatıdır.
    1 -2 ... cold man
  8. 8.
    ne karımı döverim ne içki içerim. ama gel görki hala sapım. bir yerlerde yanlış yapıyorum ama dur bakalım.
    3 ... true
  9. 9.
    içkiyle sorunum yok ama sık içerseniz psikolojiniz bozuluyor ve sonradan pişman olacağınız şekilde davranabiliyorsunuz. bu nedenle olasıdır dövmesi. hak veriyorum.
    3 ... sigara icmiyorum
  10. 10.
    ulan çevremde ne kadar karısına eziyet eden varsa hepsi allah kitap muhabbeti yapıyor. en vahim örneği ise anneannemin babası. karısına eziyet edermiş sürekli dövermiş. kadın anneannem çok küçükken ölmüş. bu büyük dede tahmin edebileceğiz gibi hacı. anneannem şimdi yaşlı bır kadın ama hala psikolojisi düzelmedi. ne varsa dinci kesimde var. tiksiniyorum hepinizden.
    3 -2 ... napakyanii