1. 1.
    karısını döven bir adam görseniz ne yapardınız
    Bunu hiç düşünmem bile...
    16 -8 ... kale3112
  2. 2.
    Hoop hoop hemşehrim ne yapıyorsun ya kendine gel diye ayırırım.
    9 ... benimnickimyirmibesharfli
  3. 3.
    yüzüne üfleyip yürümeye devam ederim o anlar...
    1 -5 ... indigo knight
  4. 3.
    Polisi ararım.
    12 -1 ... poena
  5. 4.
    Kadin benim yaslarimda ise veya küçük ise karismam kolluk güçlerine haber veririm sonra lan bu herif senin sevgilinmi niye karisiyo diye kadini daha fazla dövebilir.
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 5.
    vardır bir sebebi hak etmiştir, diye düşünür işime bakardım.
    3 -13 ... sigara soran genc
  7. 6.
    sebebini öğrenirdim. müdahale etmeden önce adamın uyguladığı şiddet derecesini ve kadının (eğer varsa) kabahatini bilmeliyim. sonuçta içki içip stres atmak için karısını insafsızca döven karaktersizler de var; kadın başka erkeklerle yatıp, ele ayağa düşüp, aile onurunu beş paralık ettiği için dövenler de var. ikincisine çok müdahale etmem mesela.
    7 -8 ... yazar x
  8. 7.
    yetişin ayoll kadını dövüyorlar diye bağırırım.
    6 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 8.
    Böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. Gerçekten korkutucuydu.

Misafir olduğum evde otururken, caddeden çığlıklar gelmeye başladı. Camdan baktığımda adamın eşini dövdüğünü gördüm. Kadın marketin kapısına sığınmış yardım istiyor, adam acımasızca kadının baş örtüsünden tutmuş, tekme-yumruk kadını dövüyordu.
    Elim ayağım titremeye başladı. Hemen polisi aradım, korkudan karşımda duran sokağın adını okuyamadım. Kadının halini düşünemiyorum.
    5 - 10 dk sonra Polis geldi, gelmesine ama adam ortalıktan kaybolmuştu bile.

En kötüsü kadın o dayağı yerken, etraf adam sıfatıyla o anı izleyip, sesini çıkartmayanlar doluydu.
    Ve yanımda bulunan evin sahibi kadın;
    " keşke aramasaydın."dedi
    " adam öğrenirse sana da saldırır" dedi.
    Zihniyete bakın birde bana kızdılar. Niye karışıyor muşum, başım belaya girerseymiş. Yani bu insanlar beni de o halde görseler karışmayacaklar, adamın elinden kurtarmayacaklar.
    Allah böyle insanlardan korusun. Benim için dehşet vericiydi.
    18 -2 ... zarafet
  10. 10.
    O çocuğunun adamlığını sikerdim.
    4 -5 ... bdsm hayrani slut girl