1. 1.
  nafaka ödeyecektir.
  4 ... ne alakasi var oglum
 2. 2.
  Boşanmakta haklı erkektir. Zira hicbir kadın gerizekalı bir kocayı hak etmiyor.
  11 -7 ... mrltln
 3. 3.
  karısı çirkinleşince değil karısı çirkinleşmesini gidermeye ısrarla çaba göstermemesine karşın boşanan erkektir.
  2 ... kara atli prens
 4. 4.
  bunun kadın versiyonunu sevgiliyken yaşamıştım ben
  iyiki de yaşamışım diyorum simdi.
  2 ... e f e e
 5. 5.
  Evrimsel olarak normal, günümüz etik anlayışına ise ters düşen durumdur. Daha fazla açıklamaya gerek olduğunu düşünmüyorum.
  1 ... greekgodpan
 6. 6.
  çocuk yapmazsa boşanmayacak erkektir. siz siz olun çocuk yapmayın. boşverin yaşayın hayatınızı eğlenin çoşun.
  ... maco cugara
 7. 7.
  sonunu düşünmeyen erkektir. kendisinin de bir yangında yüzü yanabilirdi. karısı onu terk eder miydi? benim karımın başına böyle bir şey gelse öldürseler yine terk etmem. yarın öbür gün ne olacağımız belli değil.
  şöyle de bir durum var. eğer kadın vücut kıllarını, temizlemiyorsa, pisse, duş almıyorsa, genel olarak kendinden kaynaklı çirkinleşmişse erkek haklı olabilir. tabi önce beraber çaba göstermeleri gerekir.
  2 -2 ... dertler derya olmus
 8. 8.
  hayatı yaşamaya fazla kaptırmış erkektir.
  ... orkoist
 9. 9.
  hayatının hatasını yapan erkek. muhtemelen pişman olacaktır. tabi burada neden ve nasıl çirkinleştiği de önemli. eğer yaşlılığa veya hastalığa bağlı bir çirkinleşme ise erkek karaktersizlik yapmıştır. ancak kadın hasta vs. olmamasına rağmen vücut kıllarını temizlemiyor, yediğine içtiğine dikkat etmeyip aşırı kilo alıyor, duş yapmıyor yani kendine bakmıyor ve bundan kaynaklı bir çirkinleşme söz konusu ise ve erkek de bu durumlara uyuyorsa karısını uyarmalıdır. dinlemedi mi? tekrar uyarmalıdır. düzgünce izah etmelidir. çabalamalıdır. baktı olmuyor, ondan sonra boşanabilir. zira kimse pis biriyle birlikte olmak istemez. eyyorlamam bu kadar.
  ... dertler derya olmus
 10. 10.
  karısı çirkinleşince boşalan erkek modeli de vardır,
  çikin ol bakim ağğğhh daha çikin, çikin ol çikiinnn ooaarğ şeklinde metinler dizen er kişidir. karısı çirkinleşince boşanan erkekten daha adamdır. merttir. boşalır. evet.
  -1 ... im schizophrenic