1. 1.
  karnı tok sırtı pek internet paketi sınırsız yurdum insanlarını hiç ama hiç anlamayan fakirlerdir. lakin onurludurlar. ray ban gözlük ve prada çanta ile madene inmek nasıl bir duygudur diyerek hiç düşünmezler, çünkü onların güneş gözlüğü varsa pazardan almışlardır, çantaları varsa onları da aynı yerden almışlardır. fakir edebiyatı yapanlara dikkat edin, altlarında lüks cipleri ile trafik ışıklarında mendil satan çocuklara hep söylenirler. çıkarıp 5 lirayı bırak 1 lira bile vermezler. sonra vatan millet sakarya edebiyatı yaparlar.
  1 -3 ... kartalbey
 2. 2.
  baba parasından başka birşey yememiş bir liseli beyanı.
  1 ... rock is my life style
 3. 3.
  fazla heyecandan kaza yapan fakirlerdir. ağzında sigarayla araba kullanan kapalı konusuna gelince fakir buldu nereden buldu zengin buldu allah verdi hikayesidir. bu konular bizi aşar.
  1 ... kartalbey
 4. 4.
  el bebek gül bebek büyümüş feleğin tokadını yememiş insan beyanı.
  1 ... teheze
 5. 5.
  hayatın ne kadar zor, ekmeğin aslanın ağzında, ay sonunu getirmenin ne kadar zor olduğunu bilmeyen insanların cahilce söylemidir.
  ... necolardodavinci
 6. 6.
  karın tokluğu için denilen şeyin tam tersini yaşamamiş yazar soylemidir. bir babanin kizi istedi diye dondurma alamamasi nedir bilir misin? ailesi icin onurunu ezen nice insan var empati yapacilacaksa bu yönden yapmalı, yapamiyorsa da hic konusmamalidir.

  edit: imla.
  1 ... okurkengezenadam