1. 22.
    emin olabilirsiniz ki felan diye bir kelime yoktur. *
    Evet doğru kimseyle yalnız zaaf değil hiçbir şeyimizi paylaşmayalım. hatta kimseyle iletişim kurmayalım ot gibi yaşayalım amk
    1 ... balsaclisiyim
  2. 21.
    Önceki yaz katıldığım bir devlet kursunda öğretmen olan emekli bir anestezistin söylediği cümle. 40 yıldır yatağa girdiğiniz karınız bile olsa sırlarınızı ve zaaflarınızı kimseyle paylaşmayın, söylemeyin. Gün gelir çıkarı uğruna size karşı kullanacaktır. Emin olabilirsiniz ki bu adam ahmak felan değildi.
    ... perrypotter
  3. 20.
    dostum zaaflarını alehine kullanacak kadar piç insanlar senin paylaştığın zaaflara odaklanmaz.

misal hz. büyük beyaz kapitalist efendiniz...

ister istemez kimin nerede ne yarası var izler görür bilir. neyi saklıyor neyden korkuyor onu bulur ve size istediğinizi değil ihtiyacınızı verir. kötü şeyler hissetmeniz gerekiyorsa bunu yaşatır, iyi şeyler hissetmeniz gerekiyorsa yaralarınızın ilaçlarını size sunar. bunu yaparken de fark etmezsiniz bile... bedeninizi kırbaçlarken ruhunuzu sarabilir... çünkü o acının ve zevkin efendisidir!
    1 ... buyuk beyaz kapitalist
  4. 19.
    sizin gibi kekolarla kadınlar birlikte olmaz zaten.
    4 ... chachki
  5. 18.
    Bi bitmediniz amk.
    2 ... otisabim
  6. 17.
    Anlamlı bir öneridir.
    ... 1974197819741978
  7. 16.
    zaafını paylaşmaya gerek yok ki. zaten karınız ise her zaafınızı bilir. ama bazı sırlarınızı paylaşmayın dersen ona katılırım.
    ... kan bankasi soyan sivrisinek
  8. 15.
    Lafı bile var: derdini karına anlat hem derdinle hem karınla uğraş.

Ben değil atalarımız söylemiş.
    -2 ... asiksiz masuk
  9. 14.
    Tövbe estağfurullah hadis sandım bakayım dedim; aforizma çıktı.

Neyse, evli biri olarak konuya dahil olayım. Ergen, lütfen!
    Zaaflar ile sırlar aynı şey değildir cemati müslimin, elbette her insanın kimseye söyleyemediği sırları olacaktır ancak zaaflar insanı ele verir, zaaflarını belli etmemeye çalışan insan da kasıntı biri haline dönecektir.
    Aslında bu durum çocukluktan beri oluşur kişide. Şuna bak ne kadar kasıntı biri dediğimiz kişiler emin olun zaafları fazla olan kişilerdir.
    iş evliliğe gelince de durum tamamıyla eşlerin birbirine olan saygısıyla halledilebilir. Erkek ya da kadın farketmez taraflar birbirlerinin zaaflarını öğrenirler, işte saygı burada devreye girer.

Durumum yoktu okuyamadım diyenler muhtemelen sadece burayı okuyacaktır. insanlara Saygı duyun ve saygı duyulacak biri olun.
    6 -1 ... emreuzlar
  10. 13.
    NormalDe Bir kadın kocasının zaaflarınDan haberdardır.
    1 ... judas