1. 51.
    Oy yikarim tabi.
    ... jetskiyokatskivar
  2. 52.
    Hayır, mutfakta yıkarım.
    ... les benjamins
  3. 53.
    Yıkarım. Belki yorgundur. Yıkanmaya bile mecali kalmamıştır.

Olur bazen hani insan yıkanıcam ama elimi kaldıracak gücüm yok der.

O esnada ben hanımım gel hanımım sen şöyle otur şu tabureye ben seni çocuklar gibi yıkarım derim.

Köpüklerim liflerim, saçını yıkarım. Sonra onu havluyla kurularım sonra da tv'nin karşısına yatırır kumandayı da eline veririm.

O da bana gözlerini kırpıp öpücük atar.

Bu arada yaşım 16 ileride hanımım olursa bunu yapabilirim. Şuanda öyle bir durum yok.

Duygulanan kızlar bana ulaşabilir. Belki evleniriz ileride.
    1 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  4. 54.
    Valla ben o kadar mal ve o kadar fedakar bir insanım ki eski sevgilimi durduk yere bile yikamistim hiç de öyle hasta falan değildi.

Fantezi için de yıkarım hasta ise de yıkarım. Normalde de yıkarım.
    2 ... sweet but psycho
  5. 55.
    Tırnağı çekilen yeni mezun hemşire sevgilimi yıkamıştım Ankarada. Ayağına laylon sarmıştım.
    2 ... christian rosenkreutz
  6. 56.
    * Ulan yatakta çatır çatır sikerken bir şey yokta banyoda yıkayınca mı zor geliyor elbetteki yıkayacaksın.
    Mal msn belki bir güzellik daha yapacak sana .
    4 ... mechul yazar
  7. 57.
    Yıkayıp yıkayıp neyse.
    ... 3boyoz1yumurta
  8. 58.
    hastaysa felan sevabına yıkarım onun dışında asla yıkamam. çıplak kadın vücuduna tahammül edemiyorum çünkü götü felan aşırı itici geliyor niye çekici gelsinki ordan bok felan çıkıyor zaten. memelerden de süt felan iğrenç ya. zaten ben hep ışıklar kapalı sevişmeyi düşünüyorum o çirkin vücudu görmemek için.
    1 -2 ... solo resital
  9. 59.
    Yine abazan bir gencin sikko sorusuyla karşı karşıyayız.
    1 -1 ... huzursuz adam
  10. 60.
    Yahu yıkarız dedik. Her erkek hanımımını banyoda yıkamaktan hoşlanır. Bakarsın fırsat düşer.
    4 ... aboskal