1. 1.
    sertok özen isimli alkolik çomarın ifadesi.

karım ve kızım içkime karışıyordu o yüzden vurdum
    https://www.cnnturk.com/t...stirdikleri-icin-oldurmus
    5 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Husumet besledim ne demek. Ailen lan onlar.
    1 ... bay efendi
  3. 3.
    (bkz: çomaristanda sıradan bir gün)
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Husumet besledin ama katil oldun. Yazık ettin.
    2 ... gazeloglu
  5. 5.
    her fırsatta alkol kullanımına özendiren yazıları, kullanıcı adları ile adeta kafa s*ken ibnetorlar ne diyecek acaba bu aile dramı üzerine?

eminim dilleri götlerine kaçacak, "oğzoylo oçmomoş bo gotoylo oçmoş" şeklinde garip savunmalarla olayı geçiştirecekler.

alın işte, o çok özendiğiniz alkol kullanımının acı sonuçlarından biri. bir aile yok oldu, alkol bataklığına sürüklenmiş bir babaya ise cezaevinin yolu göründü.

umarım siz de bir gün alkolik olmanızı eleştiren aile bireylerinizi pompalı tüfek ile öldürüp hapsi boylamazsınız.
    5 -7 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    bence yalan ifade.

içki içme dedikleri için karın ve kızını vurdun he?

birde kafasına öldürmeyi koymuş plan falan yapmış, av tufeği ile vurup bacanağının evine gittin.

çok zeki bir katil gerçekten, öldürdüğü eşinin kardeşine gidip onun yanında saklanıyor falan..
    1 -2 ... gold tab gibson
  7. 7.
    Alfa laik adam sözü helal olsun. içki bu içki bir delikanlının içeceğine karışanın kim olursa olsun böyle gözünün yaşına bakmamak gerekir. Amaç devlet kazansın vergilerle.
    1 -2 ... bilgisayar delisi
  8. 8.
    Aile olmak kavramından bihaber yaratık ifadesi. Kusura bakma paşam ama eğer sen, içtiğin içkinin dozunu ayarlayamıyorsan ve bu insanlar da senin ‘ailense’ Sonuna kadar karışacaklar. Aynı davar, karısı etek giydiğinde ‘namusumdur karışırım’ deyip yine eşini vurur.

Rica ediyorum biri şu barzolara aile terapisti yollasın ya da hukuk bunların evlenmesini yasaklasın. Kimse canını sokakta bulmadı.
    3 -2 ... counting stars
  9. 9.
    Karın ve kızın senin iyiliğini düşünmüş. Ne yazık ki o alkollü kafa ile onu da anlamamissindir sen. Kadınlar günü isimde kalıyor işte herkes sadece bir gün hatırlıyor. Sonra aynı tas aynı hamam...
    -1 ... gercegintakendisi