1. 1.
    ali kefal az maço ol ve narine rahatsızlığını dile getir.
    1 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Ölü taklidi.
    1 ... tear of the moon
  3. 3.
    Sen de onu döv buraya yazana kadar. *
    1 ... australia
  4. 4.
    böyle serin hikayelerde hep aklıma yıllar yıllar evvelki kiracılarımız nurten yengeyle metin amca gelir. nurten yenge 100 kilo, heybetli bi anadolu kadını; metin amcaysa elli kilo, sıska, kamyonculuğun raconuna ters bir şekilde 180 boyunda 50 kilo filan bi adam. bi gün kavga sesleri geliyor, indik aşağıya baktık, nurten yenge, metin amcanın karnına oturmuş, bunun beyaz atletini yolmuş, tokatlıyo güzelim adamı. sonrasında da hep bu şekilde istikrarlı bir şekilde devam etmişlerdi. ama birbirlerini de çok seviyorlardı. o yüzden bir daha ki dövüş için metin amcanın hep kilo almasını dilerdim ama nafile. acaba hala dövüşleri kazanan nurten yenge midir diye merak etmeden edemiyorum.
    6 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  5. 5.
    Demekki karını iyi tatmin edemiyorsun o da enerjisini seni döverek atıyor. Ne yap et cinsel performansını arttır.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    kapıcılar kralındaki kılıbık fehmi bey yazar olmuş tebrikler.
    1 ... hubel
  7. 7.
    Evine ciddi ciddi terket. Senin değerini anlasın.
    ... marshal walter model
  8. 8.
    annenin evine git.
    ... sundog
  9. 9.
    O evi terket kadın seni döverse kadın haklıdır, daha fazla sabredemez vurursan yine kadın haklıdır. Eve gizli kamera yerleştir, kanıt elde et ve o evi hemen terket. iki yüzlü Türk milleti amsalaktır her türlü kadını haklı bulur. Kimseye bundan bahsetme. Ayrıca sakın vurma başın derde girer. insanımıza göre kadının istediği haltı yeme hakkı vardır ancak erkek tepki gösteremez. Çok geniş bir ülkemiz var.
    3 ... xp11c
  10. 10.
    erkek sığınma evine git.
    3 ... uykusuz baykus