1. 1.
  merhabalar,

  her ileri görüşlü, çağdaş, anlayışlı, modernist bakış açılı her olgun erkeğin benimsemesi gereken düşüncedir. mini etek giymek bir suç olmamakla beraber kadının en önemli makyajlarından biridir. nasıl sakal erkeğin makyajı ise mini etek de kadının makyajı, o'nun süsüdür.

  çağımıza göre hareket etmek her 21.yy insanının görevidir. orta çağ karanlığında kalmış yobazlar gibi karınızı çarşaf altına sokmak akıl işi değildir. bu sıcak havada kadınlara cehennemi yaşatmak, sıcaktan pişmelerine neden olmak ancak yobaz, anlayışsız bir erkeğin yapabileceği bir harekettir. özellikle avrupada bu tip sorunlar çooooktaaan aşılmıştır.

  mini etek giymek kadına iki açıdan da fayda sağlar; hem onlara özgürlüklerini hissettirir hem de yaklaşan yaz sıcağında rahat etmelerini, huzurlu olmalarını sağlar. yaz sıcağında pişmezler.

  mini etek giymeyi bir suç unsuru haline getirenler asıl utanmalıdır.

  karımın mini etek giymesini onaylıyorum, mini etek giyme akımını da destekliyorum ...
  3 -8 ... tuvalette damatlik giyen adam
 2. 2.
  evimizde başbaşaysak tabii ki de rahatsız etmez diyerek katıldığım düşüncedir. hatta çok memnun olurum diyerek destekliyorum.
  2 ... eksantrik
 3. 3.
  Karısına laf atanlara da teşekkür edip yoluna devam edecek olan kişinin beyanı.
  Not: evlenirsen haber ver mutlaka.
  4 -1 ... yersiz yere yellenen yazar
 4. 4.
  modernist sözcüğünün bilinmeden kullanıldığı önerme. yanlış kullanım. ayrıca herkesin hayatına kimse karışamaz. giyen giyiyo, neyine bıdı bıdı yapılıyo hala burda.
  1 ... toru watanabe
 5. 5.
  Cunku saygilidir. Nokta.
  1 -2 ... selia
 6. 6.
  Bir cumledir.

  Insanlarin deger yargilarini ironi yaparak elestirmek kimsenin haddi degil. Siz tanri degilsiniz, insanlari yagilaymazsiniz. uzun uzun yazip "gavat" iması yapamazsiniz. Ayni cevrede buyumediniz, farkli kulturlerle yetistiniz, farkli dusunce yapilarina sahipsiniz diye insanlari asagilamak kolay olani secmektir. erdemli olan her kulturden giyim tarzindan insani yargilamasan kusursuz sevmek. Belki boş yere yazdim ama sizin gibi davranan biri bile fikrini degistirirse iyi ki yazmisim.
  ... ben bundy nin kirik kalbiyim
 7. 7.
  maço türk erkekciğine göre gavatlık belirtisi olan söz.

  Küfretmeyim diyorum ama şair ne güzel demiş bu kadar çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz? Bu sahtekar, adi tutucu erkekler karısına mini etek giydirmezmiş. iyi güzel ama adama sorarlar siz niye başka kadınlar mini etek giyince bakıyorsunuz? Göt herifler. Sonra genelleme yapma derler. Lan geneliniz aşağılık, hepiniz boksunuz. Elimde fırsat olsa erkekleri derin çukurlara attırırım. üzerine de benzin ve çakmak. Kokuşmuş yobaz sürüsü sizi.
  -2 ... creepy doll
 8. 8.
  mi acaba şeklinde düşünülecek durumdur.
  ... komnen
 9. 9.
  (bkz: trollüğü bile becerememek)
  1 ... efkarsafir
 10. 10.
  Türkiye cinsel açlığın Afrikasıdır.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar