bugün

(bkz: Fazla dikkat çekiyorsun yapma)
beyler bu adam kaostan besleniyor bakmayın takım elbisesine lacoste tişörtüne içinde tecavüzcü coşkun var.

şaka bi yana gereksiz geriyorsunuz ortalığı ben şu an moralim bozuk yazıyorum. hadi öpüşün barışın.
tamam tırmıklı döşümü attım taşak geçtiler çok mağdurum, ben bunu hak etmedim de. ergen seni. şurada çocuğun yaşındaki kızlara hava yapacağım diye mal ettin kendini 1 senedir. adam yerine konmadıkça da kuduruyorsun böyle.
Bak hala ya.

Çıkarım yaptığı sonuca bak zekasızın. Olum biz reel karakterizreel. Şuradaki 15 senelik yazarlığımızda bizi reelde de tanımış oturmuş görüşmüş yemiş içmiş tonla dostumuz var. Kime neyin havasını atacağız 1 senedir…Senin o ezilmiş anonim benliğinin ardında realitede seni bilen bir tane adam var mı peki?

Yani Şu yorumunu hollandada türkçe bilmeyen ineğe okutsak hayvan duyduktan sonra süt veremez amına koyim.

Biz de burada adamdan sayıp cevap veriyoruz işte.
atanlar oldu, ama tutanlar oldu mu bilinmiyor.
sen yaşının adamı olup ergenliği bırakana kadar ben seninle canım sıkıldıkça böyle taşak geçeceğim kusura bakma. aramızdaki ilişkiye hala kafan basmadı.

az daha sinirlendirsem kitap yazacak amk 8 paragraf yazı yazmış üşenmeden. tanıyan birine sorsaydın bari.
boş konuşuyorsun, şurada kaos çıksın diye gidip saçma sapan başlıklara yazıp, o da yetmeyince aptalca başlıkları uplayıp o da siklenmeyince münferit başlıklarda milletin birbirine yazdığı entrylere salça olan bir zavallısın sadece.

Şu sikko sosyal medya mecrası olması şu zeka seviyenle normal hayatta benimle muhatap olabileceğini falan sanıyorsun heralde.

millete kalıp & adamlık dersi verene kadar önce sen kalıbının adamı ol, su gibi olma girdiğin kabın şeklini alacak kadar omurgasız değil biraz dik duruşlu ol.

Sonra belki ciddiye alınırsın.
18 paragraf yazsaydın ya yine. utandın mı? neyse hadi ileride bir gün tırmıklı sırtını atana kadar seni azad ediyorum. son bi şov entrysi girebilirsin, kızlar etkilenir belki "üff oberst ne güzel laf soktu" diye. cevap da vermeyeceğim bak.

böyle de kral insanım ama kıymetimi bilmiyorsun işte.
atmadı denen sorunun cevabıdır. önceki gün sözlük içi konuarından dolayı ortamı pert eden güruha inat önü kanlı idrarlı karı külotu attım kinamiyo takao denen ibiş geldi götün büyükmüş yazdı halbuki orada ben bazı olaylara mesaj vermek istemiştim benim külotum falanda değildi googleden alınma bi fotoydu ama gelip götün büyük yazması dellendirdi evet götüm büyük vajinamda büyük gelip becermek istermisin dedim sesi soluğu çıkmadı. bak yakışıklı kimsin nerelisin yaşın kaç bilmem ama,

1 sürekli sözlük içi konusu yazıyorsun
2 haddini aşıyorsun
3 mecaz tanım yapılan başlıkları ciddiye alıyorsun
4 ben arada cinsel trol yaparım 8 yıldır yaptğım gibi
5 çok ukalasın
6 edep ve erkan dersi almamışın
7 alay eder dalga geçer gibi tanım yapıyorsun
8 aşırı itici birisin
9 hakaretvari tanım yapıyorsun
10 son olarak bir daha bana sakın hakaretvari gönderme yapma

eğer ben gönderme yaparsam psikolojin bozulur ibrahim demedi deme.
bilmiyorum. sözlük kadınları ilgimi çekmiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.