1. 1.
  yalan dolandır efem. sn. sogan ekmek'in de demek istediği gibi kızlar iyice kaçıyor ateistlerden. adam yerine konmuyorsunuz. ateist olmak yürek ister ilkel toplumlarda.
  ... diveynveyd
 2. 2.
  insan kendi bilgisi ve öngörüsü dışında istemediği halde sırf seviyor diye kimsenin isteklerine boyun eğmemelidir.
  3 ... dedektif
 3. 3.
  vardır bunlardan. itici durur. ne de olsa insan içinden geldiği gibi davranmalıdır.
  -1 ... celtic girl
 4. 4.
  kızların ilgilerinin inanca bağlı olduğunu zanneden mal beyanı.
  ... vivent una moriuntur soli
 5. 5.
  ateist hatunlar için sevişmek yasak olmadığı için rahat davrandıklarından onlara yaklaşmak adına ateist olan kişiler için kullanılan tabirdir, ateist olmayanlar için değil. ha sevişmek için illa ateist olmaya gerek yok fakat müslümanlar için bu konu hassas ve yasak olduğundan bu şekildedir. yoksa sevişmek isteyen istediği gibi sevişir. fazla sayıda böyle ateist olanlar mevcuttur.
  -2 ... dipci
 6. 6.
  ateistlere bok atmak için uydurulmuş yobaz söylemi. akıllarınca ateizm bir hevestir gençliktir falan demek istiyorlar. ulan ateiste ekmek bile vermezler, ne kızlar yüz verir ne diğer insanlar siz farkında değilsiniz galiba? bu adamlar heryerde ateistim diyemiyor bile ne avantajından bahsediyorsunuz kız kalkıp gidiyor ateist diyince.
  -1 ... hayallerim vardi halbuki
 7. 7.
  250 gram için dinini satmaktır daha net açıklaması yoktur.
  1 -2 ... alwayssay severussnape
 8. 8.
  yahu bi bitmediniz amk. he karı için ateist olduk. müslüman olunca kimsenin elini bile tutamıyorduk, müslüman olduğumuzu duyunca karılar bizden kaçıyordu bizde dedik bari ateist olalım bari karı görelim. ateist olunca direk kadınlar kucağına atlıyor. dudaklarına yapışıp, bir daha de diyor.

  yaa.
  ... allah yok din yalan
 9. 9.
  buna değer denilebilecek bir eylem olsa gerektir. cenneti dünyada yaşayabiliyorsan, huriyi burada elde edebiliyorsan oh ne ala daha ne uğraşacaksın ki ibadet ile?
  ... sevimsiz ama samimi