bugün

kültürsüz türk erkeğine haddini bildiren hadise! neymiş kızlar kezbanmış! ha evet senin seviyendeki kız kezban evet, gel bakalım karşıma iki kelime edebiliyor musun?! basit şey nolcak!!!
kütürlü kız görünce konuşur bu, kütür kütür. terbiyesiz.
bilmiyorum diyemez, bildiğini de ispat edemez çünkü o kitaptan, filmden ya da müzikten örnek vermesi gerektir. garibim konuyu değiştirir ya da geçiştirir...örn: dün gece acunu izledin mi ya ne komikti...
Günde 10 saat bilgisayar başında oyun oynayıp asosyalliğin dibine vurmuş dünyayla iletişimi kesilmiş olan erkek tipidir (bkz: )ben.
her horoz kendi çöplüğünde öter niteliğinde önermedir.
hayatı boyunca iki kitap okumayıp kültür-sanat gelişmelerini takip etmemiş, hayatı televizyon tadında yaşayan, müzik anlayışı kral tv-powertürk arasında sıkışmış, eğlence anlayışı olarak haftasonu acun u izlemek olan, kitap okumak yerine facebook ta anlamlı(!) sözler paylaşan sayfaları takip edip buralardan alıntılar yazan erkektir. biz ona kısaca "kamil" diyoruz. bir de bu erkek tipi kızlarla arkadaşlık yapamaz. kızlarla arkadaşlık yapana da "kesin başka niyetleri var" diyerek yaklaşır. halbuki odun dur ve böyle yaşamaya devam edecektir. böyle olan hemcinslerimi görünce koşarak kaçasım gelir.
"lan bu nasıl kız" ,"böyle kız mı olur" diye kendine soran erkektir zira malumunuz günümüz kızlarının kafası pek çalışmıyor, ben görsem kültürlü,bilgili bir kız ,bende şaşırırım, dilim tutulur. doğrudur.
kültürlü insan konuşmaz ; dinler. bitti.
güncel Önemli Başlıklar