bugün

Bitanedir. kadini olarak gotunu bile yikarim ben onun.
ne ayağımı yıkatırım ne ayak yıkarım. fantezi için olabilir o başka ama onun dışında mesafeyi severim. herkes haddini bilecek.
Yıkarız, yıkatırız ama yok ki.
watson'da indirimli ruj takip ediyordur.
oh mis gibi erkektir.

adamdır.
Vurun gitsin.
Kimse kimsenin ayağını yıkamasin kardesim o ne lan oyle he hasta olur ihtiyacini goremez sirtta tasinip elle bile yemek yedirilir o baska.
kendisine emanet edilene iyi bakan erkektir.
kendisini de sözlük aracılığı ile tebrik etmek isterim, adamsın..
ayak yıkamak değilde ayaktan başlayan masaj olabilir. itinayla yaparım o zaman.
Belki de ayak fetişistidir.
aynısını cinsiyetleri değiştirip konuşun bakalım olumlu yazan yazarlarımız erkeğe nasıl hakaretler edecek
karısına birşey olduysa sakatsa falan gayet normal bir durumdur belki kadın kendisi yıkayamıyor ama yıkayabilecekken erkek yıkıyorsa öle erkeğe zenciler girsin.
Ayak fetisisti olma ihtimali yuksek olan erkektir.
Kadınını seven ve onun değeri için kendini bir yere bırakan erkektir, adamdır, nadirdir.

Zamanı gelince yer değişirlerse en normal davranışlardandır
Yıkarım abi. Ayak parmak aralarını da yıkarım. Kir kalmasın. Gönderin hemen.
ayaklarla arası iyi olan erkektir. bir kadının ayaklarını yıkamak için evlenmiş olmayı bekleyen erkekler utansın.
Karısına düşkün erkektir. Bu zamanda böyle erkek bulmak zordur. Erkeğin bu tavrı onun erkekliğine bir zarar getirmez. Aksine Yüceltir benliğini bence.
ayak fetişistidir.

bilesim geldi:
fetiş aslında kutsal yada şans getirdiğine inanılan varlık demektir. Bu kimi zaman bir nesne ya da resim, aksesuar kimi zaman da bedendeki herhangi bir bölüm.

Fetişizm ise ilgi duyulan bu objeye aşırı derecedeki bağlılık anlamına gelmektedir.
bazı erkeklerde, kadın ayağına karşı cinsel bağlılık aşırı bir dereceye ulaşmakta ve ''ayak fetişizmi'' adı verilen bir tür obsesyon ( takıntı ) meydana getirmektedir.

''tanrı'' takmaz
yıkamaya ayaklardan başlamıştır.

''tanrı'' temiz kadın sever
bulursam nikahı basacağım erkektir.
p.s.: dm'den yürüyorlar, yürümeyin, durun.
Geceye hazırlıktır.
her gün en az dört ayak yıkadığından kedi gibi hep dört ayak üstüne düşecektir. beli ağrımasa bari.
oğlum ben yıkarım lan. ne var bunda? bitane karım olucak onunda değerini bilirim aq.

adamdır.
Böyle vefa dolu sevgi gösterilerini seven erkektir. Kendisini seven her haliyle bakan doyuran yadırgamayan karısına içinden gelerek bu jesti yapmayı istemiştir.
Olabilir.
Ben istemezdim, gıdıklanırım.
uzaktan bahçe hortumuyla ayakları yıkasam o da kabul olur mu ? **
güncel Önemli Başlıklar