bugün

dünya yansa umurunda olmayacak, tek bahanesi " ben karıma güveniyorum " dan başka bir şey olmayan gamsızın önde gideni koca modelidir. spor bu. başka şeye benzemez ki? eğiliyon, kalkıyon, hopluyon, zıplıyon, sonunda da kanter içinde kalıp, ıslak, ıslak duş alıyorsun. tüm bunları da kazma gibi, aygır gibi elin adamlarıyla götgöte yapıyorsun. yani fena halde gergin durumlar. üstelik filmlerde görmüştüm. o spor salonlarında ne fantaziler dönüyor, aletli, aletli.
godoştur. Puşttur.
ülkemizde çoğu spor salonlarının haremlik selamlık olduğunu düşünürsek çok da sıkıntıya girmeyecek kocadır. eşinin sağlığını düşünmektedir.
mehzebi geniştir. karısını kaslı erkelere teslim eder.
gevşektir.
pezevenk olmaya adaydır.
sözlükteki beyinsiz sayısını test etmektedir.
ya kendisi geniştir ya da karısının basenleri.
zayıf bir eş isteyen koca olabilir. gereksiz bir insandır.
karısıyla birlikte gitmelidir.
hiç big tits in sports izlememiş erkektir.
sevmiyordur. sevse böyle bir şeye gerek duymaz.
Sonrasinda fitness hocasini dovup eve yurume bandi alan kocadir. oyle olmali.
gavattır.
Karısına güvenen bireydir.
erkek değildir o saksıdır.
karısını daha fit daha seksi görmek isteyen normal sağlıklı bi erkektir.
Bıraksın da kadın göt göbek salsın mı? Sonra da gıtsın aldatsın di mi?
Aşın artık bunları be!
Karisinin selulitlerinden ve fazla kilosundan yilmis kocadir.
karısını fit görmek isteyen kocadır.
Bir kocasını masaj salonuna yollayan ya da kocasının ikinci üçüncü dördüncüye evlenmesine rıza gösteren kadın değildir.
karısının ortam ve şartlar elverdiğinde kendini başkalarına arz edeceğine emin ve yürekten inanan adamların kınadığı kocadır. karım dediğin insanın arkanı döndüğünde bunları yapacağını düşünüyorsan neyin kafasındasın be adam?
hanımlar lokaline gönderiyorsa sorun değildir.
Bazilari vardr ki, kocasni kerhanede goren kadindan daha buyuk bi tepki verir. genelleme: turk erkegi.
güne gönderen kocadan daha sağlıklı bir iş yaptığı gayet aşikardır.
görsel