bugün

karısını kızını ne idüğü belirsiz evlere salmıştır. mhp'lilerinde kısmen dahil oldukları ihanet ve şirk çukurunda on yıllarca debelenmiş, kurban bağışlarını, para yardımlarını hizmet adı altında teröristlere vermiştir. fetö ışık evlerinde kendisi gibi dini bütün müminleri ailece süzerken meclisteki ağabeyleride ihaleleri fetö'ye dağıtmıştır.

ne oldu, kıçı kırık cemaat darbe yapacak potansiyele cumhuriyet okuyup mu ulaşmıştı?
O da kandırılmıştır. Yalnız millet onu affetmez! Derhal alın içeri!
Şu an kahvede fetöye lanet okuyup idam gelmesini istiyoruz diye bağırıyodur, kesinlikle.
fetö'yü senelerce hizmet hareketi anmalarıyla ilgisi varsa vahameti artmakta, bu insanların bu evlerde ne yaptıklarını ortaya çıkarmak maksadıyla bir komisyon kurulmalı asıl. hımm.
Bugün akp ile fetönün arası düzelse yine yolluyacak karaktersiz kişidir.
üniversiteye yolladığı kızlarını yıllarca güvenli diye cemaat evlerinde barındıranları çok sayıda mevcuttur. evet.
Şu sıralarda fetoya söven ak partilidir.
kim bilir ne kadar çok maklube yemişlerdir. sonrası zaten bilemiyorum altan.
kandırılmıştır.
Bugün ona buna fetöcu vatan haini diye çemkiren, balık hafızalı ak partilidir.
bu ak partili güruh babadan oğula nesil olarak şuan vatan haini dedikleri cemaatin ışık evlerinde, yurtlarında büyüyüp yetişmiştir.
artık orada birbirlerine ne yaptılarsa fena kinlenmişler. hatta bu kinlerini büyük ihtimal başlarına geldiği şekilde ensar vakfında 45 çocuğa uygulamışlardır. bu ak partililer çok marjinal insanlar lan.
tespit edilenler silivri'ye haftada 1 görmeye giden ak partilidir. tespit edilemeyenler ohhh bu kadarla kurtulduk, en fazla karını-kızını yolladın diye dalga geçerler diye sevinmektedir.
her zaman olduğu gibi şimdi de yalamaya devam ediyordur ...
hayat müşterek deyip eşinin de kandırılmasına izin vermiştir.
silkmeseler bari demek için çok mu geç kaldık partilidir.

hemen atarlanma akpli kızın beyninden bahsediyorum.
zamanında yapılan göt yalama eylemi.
kafasız adamdır.

o evlere mhp'li, chp'li ya da iyi partililer gitmediler.

gidenler ak tayfaydı.
gülen cemaatine karım kızım feda olsun, nurlu penisleriyle sikip çoğaltsınlar, memnun olurum diyen ak partilidir.

ama darbe girişiminden önce...

şimdi ise; terörüs!!
karısının kızının fetö evlerinde bademlenmesinden mutlu olmuştur.
Sayısı epey fazladır.
nazım ona derdi ki

"onlar ki bizim kadınlarımıza orospu dediler"...
Erzurum ve konya gibi illerde bol bulunan çakma müminlerdir.
namussuzdur, vatan haini.
En azından " Allah " diyorlar, namaz kılan, Allah' tan korkar,

" Allah' tan korkandan zarar gelmez "

Diyen, vatandaş gibi masumdur, masumla suçlu bir an önce ayrılır umarım.
Şimdi hiçbir şey yapmamış gibi pısmış, hiç o günler yaşanmamış gibi konuşuyorlar.

Acımıyorum çat çat yüzüne söylüyorum, isteyen darılır, isteyen küser...
güncel Önemli Başlıklar