bugün

Karisini kendi yatak odasinda baska adama becertip bir taraftanda videolarini cekip internete yukleyen yaratiktir. Pezevenk midir gavat midir pic midir o kismini daha cozumleyemedim. Daha neler duyucaz.
(bkz: kağıt üstünde evlilik)
akpli olma ihtimali yüksektir. başka adamında kim olabileceğini hepimiz biliyoruz. Zira birçok haberlerde kendileri bile duyuruyorlar.
kavastır kavas.
yaşlı kerata...
Kendi becermekten sıkılmış olabilir.

Saygı duyarım.
Karısının tercihlerine saygılı olan adam gibi adamdır.
Bazı adamlar sadece göz yummak zorunda kalıyorlar.
Esas sorun kadında
Kadın azgın, adam zaptedemiyorsa ne yapsın
En ufak bir sert çıksa mahkemelik olur adam.
Bazıları kaybetmekten korktuğu için her pokunu yiyor karının.
Deyyustur o. Pezevenk gavat tabiri hafif kalır ona.
Tamam bu herif gavatta gönder yengeyi diyende ne bileyim siwengerci gibi oluyor sanki.
babasından görmüştür.
buntşp başlıkları açanların kuyruk acısı var belli ki.
ingilizcede Cuckold denir. Karısını içtenlikle çok seven ve onun baska bir adamla sevisirken aldığı zevkten keyif duyan adamdır.
(bkz: cuckold)
seviyorum böyle kocaları. karisi baskasiyla sevisirken izlediginde yaşadigi mutlulugu, aldigi zevki yuzunden net olarak okuyabiliyorsun.
Sanıldığından çok fazla olan koca'dır. Fantazi mi çaresizlik mi bilinmez ama bize ne? Swinger olayları falan epey yaygın ülkemizde. Sadece görmezden geliniyor.
Bunu yapanın annesi de evrak üzerindeki kocasından hamile kalmamıştır kesin...
insanlıktan çıkmıştır. Net orospu çocuğudur. Bunları savunanlar bunlardan daha orospu çocuğudur. Böyle bir bok yiyecekseniz evlenmeyin orospu çocukları. Benim gibi kız babalarını delirtmeyin.

Eksileyen orospu çocuğunun anasını eşşekler kovalasın...
Koca değil pezevenk bir godoştur.

Ha bunu kabul eden kadında orospudan bile daha aşağılıktır.
iğrençtir.
güncel Önemli Başlıklar