bugün

beyinsiz, haysiyetsiz, karaktersiz erkek müsveddeleridir. olm, onlar senden daha azgındır, daha çok sikişmek ister, bir erkek üstünde tepinsin, sabaha kadar iliklerine kadar boşalsın ister. ama saçma sapan kural ve kaideler yüzünden sanki ilk adımı atmak, teklif etmek, peşinden koşmak erkeklere has bir davranış prensibiymiş gibi böyle aşağılık bir gelenek evrende hakim olmuş, sonuç itibariyle benim gibi kırantadan çıkmış delikanlı türk erkekleri, bir tane hatun gelip kendisine teklif etsin diye bekleyip, bu 29 yaşına kadar bakir ve bekar kalmıştır.
neden? çünkü küçük zaafları olan iradesiz yavşak erkekler, bu karı kız takımının götünü kaldırdığı için. onları amlarında mücevher olduğuna inandırdığı için. erkek peşinizden koşacak, siz de naz yapıp reddedeceksiniz ilkesini beyinlerine yerleştirdiği için.
mutlu musunuz lan yarattığınız bu canavarları görmekten. sikerim lan böyle adaleti. gelip siz bana "beni sikin" demedikçe sittin senen size bu penisi ikram etmeyeceğim sürtük yosmalar!
kaldırmayın götlerini sonra bu abazalara pas vermiyorlar.
sen önce üslubuna dikkat et.
karı kız...

anadolu çomarı deyince kızıyorsunuz sonra.
karı kıza yalakalık yaparak ilgi çekmeye çalışan feminen beta erkeği bozuntusu aleksandır siksallandırların yer aldığı erkeklerdir.
(bkz: meriç)
"Kadınlar Erkeklerden daha azgın (Kadınlar hakkında bilinmesi gereken bazı şeyler)"
https://www.youtube.com/watch?v=Fk33lzuYq-c
https://twitter.com/seytanolog
Yavşak şerefsizlerdir. Kızların yanında konuşma şekilleri bile değişir bunların..

Maymunlar.
Herhangi bir cafede kremalı latte içen erkektir.
Bu ne şiddet bu celal.
vinç gibi erkektir.
(bkz: kadın şeytandır)
geri indirmesi biliyorsa hiç sıkıntı olamayacak şeydir.
Bir *m icin kisiligini ayaklar altina aldiran karakter yoksunu erkeklerdir.
ipneler.
Her şeyin boka sarma sebebi erkeklerdir.
Göte göt dediğim için ayrıca kadınlar yada kızlar tarafından pek sevenim yoktur.
bu işin yarınını düşünmeden piyasayı yükselten erkeklerdir. kendi ayaklarına sıkarlar.
kadınları da sıkıntıya sokarlar. piyasa arz talep dengesinin içine ederler.

mesela 6/10 dur hatun ama zanneder ki 9/10 sonra beğenmez kimseyi ama yalnızdır da .
10/10 veya 9/10 erkek bekler durur gelmez bu sefer ispanya emlak balonu gibi patlar güm diye 4/10 luk erkeğe yapışır. amk sonra bu 4/10 luk erkek de götü kalkar lan ben bunu tavladıysam ohooo der . gider 7-8-9 hatunlara saldırır tabi hatunlar buna bakmaz ve bu keko kısır döngüyü devam ettirir yazdığı hatunların götünü kaldırarak.

ama beyler haberiniz olsun 28 den sonra hatunlar kafaları çalışmaya ayakları yere basmaya başlıyor sen istediğini yap kalkmıyor o göt .
abaza meriçlerin tezek yimesi ha verdi ha verecek belki verir diye diye kaldırdılar kızı geç teyzeler bile uçuşa geçmiş.

kaldıran erkeklerin sonucu hüsran manuel hahahahaha. olan bize oluyor ama haddini bildiriyoruz. hatta geçen bildirdim bir köpek çektim kıza bugün karşılaştık bir kibarlık hafiften yürüme yine yüz vermedim.
güncel Önemli Başlıklar