bugün

karı alırken dikkat edilmesi gerekenler.

-başlık parası için sıkı sıkıya pazarlık edin.

-karıyı iyi sorup soruşturun.

-anasını iyi kontrol edin; yaşlandığında aynı ona benzeyecektir.

(bkz: garı istiyem)
suya batırdığınız da kabarcık çıkıyorsa almayın, patlaktır.
temiz olmasına dikkat edin, çamurlu olmasın. özellikle dondurma niyetine yemek üzere alıyorsanız dikkatli olmalısınız. aman.
sanayiye götürüp motoruna baktırın.
dişlerine bakın, tırnak temizlii falan önemli.
önce imam nikahı yapın, karı sağlam çıkarsa resmi nikah kıyabilirsiniz.
başlığı "kan alırken dikkat edilmesi gerekenler\" diye okudum dur bi entry de ben girim dedim. ama içi başka çıktı. hayatımda hiç karı almadığım için bir bilgimde yok bu konuda sayın sözlük.
sozluk dahilindeki buyuk bir guruhu ilgilendirmeyen ozelliklerdir.

kadina kari diye hitab etmekten utanmayan topluluk hadim edilmeli. kari lafi tahrik edici bir taciz bicimidir ve taciz asagilik bir disa vurumdur. bu kadar asagiladiginiz cinsi koynunuza almamaniz gerekir.

bitmedi cifte standartlariniz, doymadiniz insanlari asagilamaya. su dusuncedeki erkekler ureyince, sizin gibi capsiz tohumlar cikiyor iste ortaya.
anasının memleketi, bouk olup olmaması, yemek yapma yeteneği, temizlikteki gönüllülüğü, fazla itiraz etmemesi.
zeka ürünü alım şartlarınıza uyan bir karı bulduysanız ve aldıysanız çocuk yapmayın.görüldüğü üzere bazıları yapılıyor ama olmuyor yani. döl israfı.
(bkz: karı deyince hakaret edildi sanan kezban)
şase yamuk mu düzgün mü diye bakılır. yani darbe var mı ?
mazotlu mu olsun tüplü mü? güney cepesi mi yoksa kuzey mi? 3+1 dahil kiler mi? doğal gazlı mı yoksa sobayla mı idare edersiniz? hayırdır kardeş sen karı alıyorum derken ne demek istemiştin?
kişiden kişiye değişkenlik gösteren hususlardır. bana göre bir karıda önce samimiyet sonra güzellik önemlidir.
(bkz: forever alone)
en azından bi yumurta kırmayı bilsin.
akrabasi olmasin. sigortali isi olmasin. mumkunse sagir ve dilsiz olsun. at gibi yemesin. namazinda olsun. az guzel olsun. yemek yapabilsin. kilsiz ve yagsiz olsun.dayagi yedi miydi yigidim desin.
-ambalajı şişmiş ürünleri lütfen satın alm...

sanki marketten konserve alıyor. töbe töbe *
kendisini "karı" diye aşağılamamakla başlanabilir.
bi sanayiye götürün baktırın vuruk çıkık var mı? kaportada boya falan?

oğlum manyak mısınız lan?
eldiven takın. çıplak elle karı alırsanız elleriniz buz gibi olur çok üşür.

(bkz: polyanna was here)
besili olsun ondan Sonra yanınızda işi bilen biri olsun. Hayırdır kurbanlık mı alıyoruz yoksa araba mı?
komiklik, fırlamalık yaptığını düşünen bir takım gereksizlerin hakaret içerikli yazıları ile dolu sözde gerekenler listesidir.
madem yetmiyor zekanız espri yapmaya, yapmayın birader... zorunda değilsiniz ki...
poposunu kontrol edin, sıkı olsun.
sebze meyve mi alıyorsun mal dedirten durumdur. kadınları bir eşya gibi görür sonra hepiniz abazan gezer durursunuz bir tane kız arkadaşınız da olmaz. onların da insan olduğunu unutmayın karı ne lan ayı senin anan bacın da karı mı? kadınlar düşünceli güzel yaratıklardır inanın yoksa anneniz size oğlum demekten utanırdı.