bugün

sonra orkoklor odon koro felan centilmenlik ve kibarlıktan ne anlarlar herkes onları yatağa atmak istiyor. çalışan insanlara herkese teşekkür ederim kolay gelsin derim. bazı kızlar trene bakar gibi bakıyor
sanki çıkar mısın benle dedik tabi hemen tribi atarım duble bozuluyorlar.

mesela markete girerken kadın kapımı tutuyor teşekkür ediyorum hemen aaa kapımı tuttu kesin ilgisi var mı oluyor insani bir davranış yüzümemi çarpsın. içiniz fesat kalbiniz kokuşmuş.
usulca bırakırım kapıyı o sırada geçti mi kapıda duruyor mu kapı suratına mı çarpacak bakmam bile çünkü sevgilisi varmış.
görsel
bana yürüyeceksen ona göre yürü demek. hani belli etme yakalanırız filan manası taşıyor gibi ama bilemedim *
Ben sevgilim yoksa bile derim, bu ne terbiyesizlik sen ne hakla bana kapı açarsın ya. Malazgirt savaşındayız da Anadolu'nun kapılarını türklere mi açıyon hayırdır?
Kapıyı sonuna kadar açarım ben genelde.
Kibarlıktan anlayanın teşekkür etmesine gerek yok,anlamayan içinse kapı suratına vursun.
Size kapı tutma cüretinde bulunan terbiyesiz ve ahlaksız erkeğe söylenmesi gerekendir. Ne haddine ki kapımı tutuyor. Sen kimsin ya? Ne sanıyorsun kendini? Bi de kapımı tuttuğun için teşekkür mü edecektim? imdat sapık demediğime dua et sen.

Sevgilim var benim ahlaksız herif! Senin de kız kardeşin vardır, umarım yaptığın çirkinliğin farkına varabilirsin. Elim kolum sağlam çok şükür, kendim açabilirdim. Senin pis niyetli hareketine teşekkür edecek değilim.
güncel Önemli Başlıklar