bugün

Kapıyı tekrar kapatırdım.

Edit: başlık bana kalmış.
Bozuğum yok kusura bakma derdim.
ona babası şehit olan çocuk gibi bakmak isterdim.
ama insanoğlu çiğ süt emmiş olduğu için tepkimi kestiremiyorum.
samimiyetsiz bir cevap vermek istemem.
Kapı deliğinden bakar, gidene kadar açmazdım.
sen kimsin ya?
bi çay ikram ederiz artık. sikmese bari.
orospu seyhan diye bağırır, yıldız tilbeye bağlayıp kapıyı kapatırım.
O zaman dans deyip, ayran ikram ederdim.
ne günah işledim derdim.
ben;ya sen kimsin yaa

rte:eyyyy

ben:biiz biliriz biz

rte:bana halkım yeteeer

ben:üst akııııllll

rte:ben öyle bişey demedim

gibi biraz tayyipçe konuştuktan sonra daha fazla dayanamayıp kapatırdım herhalde.
görsel
Lan bi git!
Valla benim evde kapı zili yok, ahanda kapının tokmağı bu.

işine gelirse çalar

http://imgtrend.mynet.com...7/132-990x500-728x728.jpg
Beni 15 dakika dinleyin derdim. Dinleyecekse buyur eder, 15 dakikada bütün rahatsız olduğun Konuları Başlıklar halinde anlatırdım. Kral çıplak diyecek biri çıkmadan önce onu uyarırdım.
dik dur eğilme bu millet seninle der kapıyı kapatırdım.
evden 2 kilo bor verip kapıyı kapatırdım.
dinleyecekse anlatır, dinlemeyecekse kibarca kapıyı kapatırdım, ev soğumasın, çuvalla para ödeyip de ısınamıyoruz.
görsel
görsel

Beybi!
(bkz: kapa o kapıyı kapa)
kim olsa fotoğraf çekilir. "fotoğraf çekilmem" diyen yalan söyler.
allah biliyo ya, hep bunu hayal ediyorum ulan. ömrünün en mutlu günü hangisi diye bi soru sorulsa, işte cevabı onun evimize teşrif ettiği gün olurdu. ne biliym bi köy evimiz varmış, hayal bu ya : ) başbakanımız köyümüze bi sebepten teşrif etmiş. kar yağmış falan, şehre varmak imkansız, yollar kapalı. başbakanımız da köyümüzde mahsur kalmış. çaresiz o gece köydeki evlerden birinde kalması gerekmiş. o ev bizim evimiz oluyomuş mesela. allahım ya. kapımızı çalsa. buyur etsek içeri. sobanın yanına çömelse, bi güzel ayaklarını ellerini ısıtsa. ben pardesüsünü ceketini çıkarsam, benim odamdaki kapının arkasındaki askıya assam. ohhh mis gibi başbakan kokuyor. annem sofrayı kursa. yer sofrasında yesek yemeğimizi. gitse banyoda ellerini, ayaklarını yıkasa. benim odama baksa, çalışma masamı kontrol etse, kitabımın arasına harçlık bıraksa. ona benim eşofmanlarımı versem, kendi evindeymiş gibi rahat rahat otursa. sonra tekrar girsek oturma odasına. annem çayı demlese. babam ülke tv'yi açsa. "turgay güler ile sıradışı" programını izlesek. ahmet kekeç'in cehape analizlerine başbakanın gözüne girmek için kafamı sallayarak destek versem. başbakanım başımı okşasa. kumandayı istese babamdan. kanalları dolaşsa, kemal kılıçdaroğluna denk gelse bi yerde, "püh allah cezanı versin senin" falan dese, biz de destek versek. "cidden adam değil bu ya başbakanım" desek babamla. bize biraz dert yansa, muhalefetin kirli siyasetinden yakınsa. o sırada kılıçdaroğlu başbakanımıza o yakışıksız sıfat ile seslense ve ben başbakanımın gözüne girmek için, kumandayı alıp hemen kanalı değiştirsem. o da bana: "değiş şunu değiş" diye destek verse. sonra gidip elektrikli battaniyemi yaksam, annem çarşafları değiştirmiş. başbakanım benim yatağımda yatacak. ben de içerde uyurum koltukta. sonra başbakanım yatsıyı kılıp, yatağa girse. off içim kıpır kıpır oldu lan şimdiden. inşallah böyle bi şey nasip olur ya.

alıntı (biyikli genc forvet).

not: başbakan şimdiki cumhurbaşkanımız.
http://www.youtube.com/watch?v=S0QwHn8RGig
Bizim çocuklar işsiz memur yapı versek...Topil iz loadink. * Thy zarar ediyormuş diyorlar sizce nedendir? Jeton iz doink.
korumaları olacağından 10 metre yanına 1 kişiden fazla sokmayacaktırlar, aynı şekilde o 10 metre çemberine girmeden önce de şöyle iyice üstleri taranacaktır. malûm düşmanı baya baya çok.

bence rte korumaları yokken uyuyamıyordur.

ha korumasız mı geldi. ilk cümlem: "hoşgeldiniz sayın cumhurbaşkanımız, buyrun." olur. barbarmıyız olum biz, ne bekliyorsunuz?
Diktatör olsa kapıyı yüzüne kapatamazdık. Nasıl? Kapatamıyoruz mu? E o zaman.
güncel Önemli Başlıklar