bugün

hayal mahsülü değil, geçen seçimlerde son derece haz alarak gerçekleştirdiğim eylemdir. gecenin bir vakti evde don gömlek otururken kapı çalınır. sucu mudur, komşunun çocuğu mudur derken, iki, üç karının merdiven boşluğunda ellerindeki broşürü vererek bir şeyler geveledikleri şaşkınlıkla izlenir. sonra duruma uyanılır, broşürleri de havada bırakılarak sittirin gidin diye kapı suratlarına okkalıca çarpılır.
demokratik bir ülkede oy toplamaya çalışan herkese yaplması gereken eylemdir.
(bkz: paha biçilemez)
akp nin size çay içmeye gelelim etkinliğinde uygulanabilecek bir olaydır olağandır.
apartmana girip 80 yaş üstü, engelli , şehit ailesi var mı diye boktan sorular sorarak, o insanlara yardım edip oylarını garanti altına alma çabaları içindedirler.
-bir acı kahvenizi içmeye geldik müsaitseniz.
-evde kahve yok.
-çay da olur.
-çay da yok.
-su içeriz.
-su da yok.
-neden.
-biz çok fakiriz.
at gözlüğünü çıkarmak istememektir.
yapılması gereken budur ancak o kişi de işini yapıyordur. o yüzden kibarca reddetmek gerekir.
insani değildir. ak partili bir müslüman olarak, vermek için kapı kapı dolaşan cehapeli kızlara bu şekilde davranmıyorum.
kapıyı çarpmak çok insani değil, "ilgilenmiyorum" demek daha insani olacaktır, *
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
akp,linin kemalist şahsın suratına kapı çarpmasıyla eşdeğer bir zevk yaşatan eylemdir.
referandumda kaçırdığım olay ben uyurken gelmişler. *
arkadaşlar akabe kapı kapı dolaşıp

ikna operasyonu yapacakmış

gereken önlemleri alın.

https://scontent.fist1-2....09318155b&oe=5B9A02FF
görsel
Yine kapı kapı gezmiş olacaktır. Ev ev geziyor değil kapı kapı geziyor.