bugün

harika bi olay. kaplumbağanın acizliğine bakıp kahkahalar atmak, ötesi var mı yahu? geçen 5 tane serseri arkadaşımla içki içip kahkaha atarak arabayla kız kovalıyorduk, eğlenecek daha değişik şeyler bulalım derkene ormana girdik. orada ne kadar kaplumbağ varsa ters çevirdik ve karşısına geçip umarsızca güldük. paramın karşısında aciz kalanlara güldüğüm çok olmuştu da bu ayrı bi komik geldi bünyeme.

- hahahahahaha!
+ çok kötüsün cool taş!
bütün işkence metotlarını denicen üstlerinde.
çüküne yüzük takıp sex yaptırılası insanların yaptığı harekettir.
(bkz: acımasızlık)
orospu çocukluğunun dik alası eylemdir. allah belasını versin bunu yapabilenin de düşünebilenin de....
çocukken yapardım yalan yok çok zevk verirdi. tabii gülmezdim sadistçe bir zevk alırdım sadece. şöyle ki ters çevirdikten sonra üstüne çok ağır bir taş koyardım, kolları ve bacaklarıyla debelenip dururdu ama o kısa uzuvları ile nereye erişsin zavallıcık öyle ters bir şekilde kan beynine gidiyordu eli mahkum. sonracığıma tazyikli su ile kaplumbağayı uçurduğumu da bilirim. böyle de eğlenceli ama biraz kötü kalpli çocuktum işte. şimdi öyle değilim çok iyi bir insanım gerçekten. ha unutmadan son bir şey bazen de otoyolda ters çevirip bırakırdım araba gelene kadar kurtuldu kurtuldu yoksa çat çut kabuklara elveda. bazı insanlar insaflı oluyor da arabayla etrafından dolanıyordu ama bir kere bile inip kurtaranı görmedim.

edit: bir insanın ne kadar acımasız ve vicdansız olabileceğini göstermek amacıyla böyle gerçek dışı bir yazı yazdım. trollük amacında değilim ama bunu gerçekten yapıp yüreği hiç sızlamayacak o kadar çok insan müsveddesi var ki. allah'a sitem etmemek elde değil bunları yaratırken bizden azıcık vicdan alıp da bunlara niye vermedin yarabbim diye.
Kaplumbağ olsam ne oluyoruz ya diye bi düşünürüm.
umarım senide kafanın üzerinde saatlerce tutup umarsızca gülerler. Yavşak.
hayvanlar üstünden bu tarz trollüklerin, yeri olmaması lazım bu bile çok büyük orospu çocukluğu. insana yap ama hayvana yapma.
bir de bunun kaplumbağayı göle atmak versiyonu vardır.

küçükken göl kenarında gördüğüm birkaç kaplumbağa kabuğunu babama sormuştum, köylülerin tarlasındaki ekinleri yediği için kaplumbağaları göle attığını söylemişti, ufak çaplı bir şok yaşamıştım.
insani istemsizce gulduren durum.

lan bir de ileri geri debelenmesi yokmu kahkaha attiriyor insana. *
Yapması eğlenceli olan eylemdir. Hayvan hakları da var tabi.
üstüne oturduysan gülersin tabii.
o kaplubağanın ninja dodtlarını arkasına saldığı kişinin can verirken eliyle kumsala yazdığı yazıdır.
Bu durumda umarsız durumda olan bu pisliği yapan değil de zavallı kaplumbağa oluyor. Şu kavramları doğru bilmeden şebeklik yapmayın.

(bkz: umarsızca)
tecavüzden hoşlandığınız anlamına gelebilir. Kaplumbağanın o hali tecavüz edilen bir canlının kurtulma çabalarıdır. Tedavi şart.
Orospuluktur.
Umarım sözlükte bir başlıktan ibarettir sadece. Bunu konuşuyor olmak bile kalbimi acıtıyor. Nolur yapmış olmayın.
Orospu çocukluğudur. Yapana denk gelirsem ben de onu beybileyt gibi çevirir anneciğinin kara amcuğuna doğru yuvarlarım.